Düzce'de yaşandı! Annesini balkondan attı, babasını dövdü

Düzce'de yaşandı! Annesini balkondan attı, babasını dövdü

Düzce Çilimli'de annesini balkondan atan ve babasına zarar veren gencin ailesi yetkililerden çocuklarının tedavi edilmesi için yardım istiyor

16 Haziran 2017, Cuma 09:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay 13 Haziran'da Düzce Çilimli ilçesi Yeni Vakıf köyünde meydana geldi.

Ruhsal durumu bozuk olan ve Bolu Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gören 33 yaşındaki Güray Tunç, bir anlık kendini kaybetmesi sonucu felçli olan annesi Nevin Tunç’u (62) balkondan atarken, babası Gaffur Tunç’u (61) darp etmişti.
 

BETON ZEMİNE KAFA ÜSTÜ DÜŞTÜ


Beton zemine kafa üstü düşen anne feci şekilde yaralanmış, baba ise aldığı darbeler sonucunda hastanede tedavi altına alınmıştı. Tedavileri tamamlanıp taburcu olan anne ve baba evlerine geldi.

"KORKUDAN GECE YATAMIYORUM"


  Felçli olan anne Nevin Tunç, evladının tedavi ettirilmesini isteyerek, "Babasının boğazına sarıldı. Bende balkondaki direğin yanına geldim. 'Ne yapıyorsun' dediğimde beni ensemden tuttuğu gibi fırlattı attı. ‘Akşama kadar burada yat’ dedi ve gitti. Baş aşağı düştüm. Kafamda hep yaralar var. Oğlumun tedavi edilmesini istiyorum. Korkudan gece yatamıyorum. Allah korusun gece gelir boğazımı sıkar ben kalkamam" diye konuştu."HASTANEYE GÖTÜRMEYE KALKSAM BANA YAPACAKLARINI ALLAH BİLİR"


  Baba Gaffur Tunç’ta çocuğunun tedavi edilmesini talep ederek, "Durup dururken bir anda hopladı ve annesini balkondan aşağı attı. Bu kadın zaten felçli, 6 senedir bulaşığını falan ben yıkıyorum. Atınca bana da daldı. Kapışmaya başladık. Beni de itti. ‘Sen akşama kadar yat’ dedi ve gitti. Ben hemen ambulansa haber verdim. Öldü zannettim. Devletten acilen bu çocuğu almasını bekliyorum. Durum zaten savcılığa intikal etti. Savcılık jandarma kontrolünde bunu Bolu Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne götürmesi lazım. Benim devletten tek isteğim bu. Daha önce de Bolu Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde 2 aya yakın tedavi gördü. Ben kendim götüremiyorum. O zaman hırslanıyor. Zorlamaya kalksam bana yapacaklarını Allah bilir. Bu çocuk aç ve öyle geziyor" ifadelerinde bulundu.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 1 Ağustos 2021 Süper Loto çekiliş sonuçları