Dwayne Johnson olmak kolay değil: Egzersiz rutinini paylaştı

2016'da 'yaşayan en seksi erkek' seçilen Dwayne Johnson'ın formdan düştüğünü hiç görmedik. Aksiyon filmlerinin aranan ismi Dwayne Johnson, şimdi de Black Adam filmi için egzersize tam gaz devam ediyor. Peki hangi egzersizleri yapıyor, formunu nasıl koruyor? Gelin birlikte öğrenelim...

23 Şubat 2021, Salı 12:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen süper kahraman filmi Black Adam için, eski güreşçi Dwayne Johnson çok fazla hazırlık yapması gerekiyor. Her ne kadar Johnson, fiziksel açıdan normalde de pek çok aktörden kuvvetli ve heybetli görünse de rolüne tam olarak hazırlanabilmek için spor salonunda fazladan antrenman yaptığını açıkladı.

SOSYAL MEDYADAN YANITLADI

SOSYAL MEDYADAN YANITLADI

Independent Türkçe'de yer alan habere göre, Black Adam'ın prodüksiyon süreci ve vizyon tarihi koronavirüs pandemisinin yayılmasına yönelik alınan önlemler kapsamında ertelenmişti.  48 yaşındaki oyuncu yaptığı egzersizleri merak eden hayranlarının sorularını sosyal medyada yanıtladı. Instagram hesabında paylaştığı videoda Johnson şu ifadeleri kullandı:

"AÇ KARNINA YAĞ YAKTIRAN EGZERSİZ YAPIYORUM"

"AÇ KARNINA YAĞ YAKTIRAN EGZERSİZ YAPIYORUM"

Sabahları aç karnına kalp ritmini hızlandırarak yağ yaktıran egzersizler yapıyorum, sonrasında öğleyin ya da akşam geç saatte hatta bazen gece yarısı antrenman yapıyorum. Black Adam için çalışıyorum. Hepsini başarılı biçimde ortaya koymaya çalışıyoruz. Black Adam'a dair çok heyecanlısınız, ben de öyle. Bu büyük bir film, ama aynı zamanda belirleyici ve hem süper kahraman filmleri açısından çıtayı yükseltmek hem de tüm kariyerimdeki en iyi halimi almak istiyorum. 

SAAT 5'TE UYANIP AĞIRLIK ÇALIŞIYOR

SAAT 5'TE UYANIP AĞIRLIK ÇALIŞIYOR

Sizden Black Adam için çalışma rutinime dair bir sürü soru alıyorum. Kariyerimin en iyi haline gelmek ve çıtayı yükseltmek için gücüm, kondisyonum, beslenme biçimim, dengem ve enerjim üzerine çalışıyorum.

Normal günlerde bile sabah saat 5'te uyanıp ağırlık çalışmasıyla bilinen Johnson, Black Adam için gaza daha da basmış görünüyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kilo vermek için Akdeniz diyeti mi, veganlık mı tercih edilmeli?