Ebru Akel doktor sevgilisi Melih Gündüz ile el ele görüntülendi

Ebru Akel, programına davet ettiği doktorla aşk yaşıyor. Ünlü sunucu ile yaklaşık bir yıl önce programında tanıştığı sevgilisi Melih Gündüz ile ilk kez el ele objektiflere yansıdı.

16 Ekim 2021, Cumartesi 14:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oğlu Eren'in babası Özer Sancak ile sekiz yıllık evliliği Temmuz 2020'de tek celsede sona eren ve uzun süredir kalbi boş olan Ebru Akel, yeni bir aşka yelken açtı.

45 yaşındaki sunucu ve oyuncunun, bir süredir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Op. Dr. Melih Gündüz'le birlikte olduğu ortaya çıktı.

Günaydın'dan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre; Ebru Akel ile doktor sevgilisi, Beyoğlu Gümüşsuyu’ndaki bir mekana el ele girerken görüntüledi.

Ebru Akel'in, Op. Dr. Melih Gündüz'ü yaklaşık bir yıl önce sunuculuğunu yaptığı programda konuk ettiği, ikilinin bu program sayesinde tanıştığı öğrenildi.


Ünlü sunucu, 2012 yılında görkemli bir düğünle dünyaevine girdiği Özer Sancak ile geçtiğimiz yıl görüş ayrılıkları nedeniyle tek celsede boşanmıştı.


Çiftin o dönem yedi yaşında olan oğulları Eren'in velayeti, anne Ebru Akel'e verilmişti. Anlaşmalı olarak ayrılan ikili,, birbirlerinden hiçbir şey talep etmemişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kerem Bürsin ve Hande Erçel arasında kriz mi çıktı?