Ebru Gündeş, söyledi, Laçin ve Ergen birbirine girdi

Ebru Gündeş, önceki akşam Bodrum’da sahne aldı. Gündeş, sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen hayranları için söyledi. Berna Laçin, ise ülkemizin dört bir yanında çıkan yangınlardan dolayı Ebru Gündeş’in ‘Yakarım Roma’yı’ isimli şarkısını seslendirmesinin gereksiz olduğunu savundu.

01 Ağustos 2021, Pazar 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye'nin dört bir yanında çıkan orman yangınlarıyla ilgili ünlü isimler de tepkisiz kalmıyor.

 Birçok ünlü isim ağaçlandırma kampanyasına destek vererek sosyal medyadan destekliyor. Öte yandan Berna Laçin'in Ebru Gündeş için attığı tweet ise sosyal medyada büyük tartışma yarattı.

Türkiye'de günlerdir devam eden yangına dair paylaşım yapan Laçin, "Yalıkavak'ta Ebru Gündeş programında 'Yakarım Roma'yı da yakarım' diye bütün beldeyi inletiyor aynı dakikalarda Bodrum'un doğal kalmış tek koyu Mazı yangından tahliye ediliyor. Distopik film olsa bu kadar olmaz!" ifadelerini kullandı.

Bunun üzerine Gülben Ergen, "Berna bu nasıl bir yorum" diyerek tepki gösterdi. Gülben Ergen sözlerine şöyle devam etti: "Berna bu nasıl bir yorum. O sahnede aylardır yaşamaya mücadelesi veren müzisyenler var. Sosyalleşmeyi, müziği, sanatı özlemiş insanlar var. Yasaklardan yeni çıkıldı. 

Repertuardan şarkı cımbızlamak ve bu acıyla, ülke yanarken, hepimiz perişanken, provake etmek sana hiç yakışmadı." diye tepki gösterdi. 

Ergen'in sözlerine yanıt veren Berna Laçin, "Repertuar seçimine şaşkınlığımla müzisyenlerin para kazanması bağlantısını kuramasam da geliri en az olan sahne sanatlarının bir mensubu olarak pandemi mağduriyetini yeterince yakından biliyorum.

 Hassasiyetime saygı beklemeyeyim en iyisi ben bakış açına saygı duymakla yetineyim" yanıtını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı'nın paylaşımına Deniz Akkaya'dan tepki geldi