Ebru Gündeş tekrar söyledi: Dön ne olur!

Ebru Gündeş tekrar söyledi: Dön ne olur!

Bundan 18 yıl önce 'Dön Ne Olur' şarkısını söylediği sırada beyin kanaması geçirip ölümden dönen Ebru Gündeş, şarkısını yeniden yorumladı. Şarkısını sosyal medya hesabından da paylaşan Ebru Gündeş, videonun altına yazdığı duygusal sözlerle dikkat çekti

22 Aralık 2017, Cuma 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ebru Gündeş, bundan 18 yıl önce 'Dön Ne Olur' şarkısını stüdyoda seslendirdiği anda başı dönmeye başlamış ve bayılmıştı. Beyin kanaması geçirerek ölümden dönen Ebru Gündeş, efsane şarkısını yeniden seslendirdi.Ebru Gündeş, ölümden dönüşünü yeniden doğuş olarak adlandırıp sosyal medya hesabından şarkısını yeniden yorumladığını duyurdu.


"BU YAPTIKLARINIZ BANA DAHA DA GÜÇ KATIYOR"


Ebru Gündeş, paylaştığı şarkının altına şu notu düşerek hayranlarına seslendi:

"18 yıldır her aralık ayında yeniden doğumumu kutladınız, hiç unutmadınız... Türkiye'nin dört bir yanından hazırlayıp gönderdiğiniz yazılar, şiirler, videolar aldığım en güzel hediyelerdi. Her zaman dediğim gibi; zaten varlığınız yetiyor ama bu yaptıklarınız bana daha da güç katıyor. Ve siz de benden hep tek bir şey dilediniz 'Sen söyle, biz dinleyelim.' Ben de naçizane sadece bunu yapmaya çalışıyorum. Ve en çok istediğiniz şarkıyı 18 yıl sonra yeniden yorumlayarak sizlere armağan etmek istiyorum"


 

"BİRKAÇ GÜN İÇİNDE DÖN NE OLUR"


Ebru Gündeş'in şarkıyı tekrar okuması zamanlama açısından ise manidar bulundu. Ebru Gündeş'in bu hamlesi şu sıralar Amerika'da yargılanan eşi Reza Zarrab'a bir göndermede mi bulunuyor sorularını akıllara getirdi.
 

İŞTE ŞARKININ SÖZLERİ:


Sen gittiğinde gözüm arkada kaldı 
Canım sıkıldı çabuk gel 
Tadım kalmadı sensiz 
Tadım kalmadı hemen gel 
Bir kaç gün içinde dön ne olur
Bıraktığın gibi burdayım 
Yalnız değilsin canındayım 
Tut elimi tut yanındayım
Yalnız değilsin canındayım 
Bir kaç gün içinde dön ne olur


NE OLMUŞTU?


Ebru Gündeş’in, Şubat 2010’da evlendiği, kızı Alara’nın babası Reza Zarrab 16 Mart 2016’da Amerika’da tutuklanmıştı. 27 Kasım’dan beri de tanık sıfatıyla New York’ta hakim önünde. Olan biten ile ilgili ağzını bıçak açmayan Ebru Gündeş üzüntüden dört kilo verdi, psikolojik destek almaya başladı.
Ebru Gündeş'ten personele gizlilik sözleşmesi


Ebru Gündeş, yalıya park etti


Ebru Gündeş dava yüzünden eridi

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Danla Bilic'in sevgilisiyle pozuna annesinden veto!