Ebru Şahin, Köy Okulları Yardım Projesi'nin gönüllü yardım elçisi oldu

Hercai’nin yıldızı Ebru Şahin, Köy Okulları Yardım Projesi’nin gönüllü yardım elçisi oldu. Güzel oyuncunun teşvik ettiği NBA yıldızı aşkı Cedi Osman da ABD’den Mardin’e yardım üçlüğü atıp projeye yüklü miktarda bağış yaptı.

16 Nisan 2021, Cuma 11:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

NBA'deki gururumuz Cedi Osman, yardım için mesafe tanımadı… Atv'nin sevilen dizisi Hercai'nin çekimleri için bulunduğu Mardin'de Doğu'daki miniklerin sıkıntılarını yakından gözlemleyen Ebru Şahin, kolları sıvamıştı.

Takvim'de yer alan habere göre; Hercai başladığından beri Köy Okulları Yardım Projesi'ne destek veren ve projenin gönüllü yardım elçiliğine soyunan güzel oyuncu, aşkına da ilham oldu.

Ebru Şahin sayesinde projenin Doğu'daki miniklere yaptığı yardımları öğrenen Cedi Osman, Cleveland'dan Mardin'e 'yardım üçlüğü' attı… 26 yaşındaki sporcu, sevgilisinin destek verdiği derneğe yüklü miktarda bağış yaptı.

Cedi Osman'ın yaptığı bağışla Ramazan ayında Doğu'daki birçok miniğe erzak ve kıyafet yardımı yapılacak. Bu arada uzun süredir projenin destekçisi olan Ebru Şahin'in hayranları da Hercai'nin yıldızı adına aynı projeye bağışlar yaptı.

Bu bağışlar sayesinde hem Doğu'daki yüzlerce miniğin yüzü güldü hem de bazı okullara kütüphaneler yapıldı. Hayranlarından sonra şimdi de aşkı Cedi Osman'a yardım konusunda ilham olan Ebru Şahin, "Güzel yürekli Ebru'nun dev yürekli aşkı Cedi" yorumları yaptırdı.

Cedi Osman, yüklü miktarda bağışta bulunduğu projeyi Instagram hesabında da paylaşarak hayranlarına destek çağrısı yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Serengil, sağlık durumu hakkında bilgi verdi