Ebru Şahin'in canlandırdığı Akkız'ın sözleri sosyal medyaya damga vurdu

Hikâyesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Destan dizisinden ilk fragman yayınlandı. Ebru Şahin'in başrolünde yer aldığı Destan dizisi için geri sayım başladı. Akkız karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Ebru Şahin'e, Edip Tepeli eşlik ediyor.

14 Ekim 2021, Perşembe 23:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eşsiz hikayesi, muhteşem oyuncu kadrosu ve görkemli dekorlarıyla atv ekranında yeni sezonun en iddialı yeni yapımı olacak Bozdağ Film imzalı ‘Destan’ dizisinin ilk fragmanı nefesleri kesti!

Yayınlandıktan kısa süre sonra sosyal medyada Türkiye ve dünya gündemine giren ‘Destan’, yüzbinlerce yorum ve yoğun övgü aldı.  

‘Destan’ın ilk fragmanına Ebru Şahin’in canlandırdığı Akkız’ın “Ben Dağ’ın kızı, Akkız! Eli olmayana el olmaya geldim...

Ayağı olmayana yol olmaya geldim. Eksiği tam yapmaya, köleyi hür kılmaya, destanımı dağa göğe yazmaya geldim” sözleri damga vurdu.

Akkız’ın bu sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından defalarca paylaşıldı.  

'Destan' ilk fragmanı ile Türkiye, Arjantin, Fas, Cezayir, Mısır, Meksika ve Suudi Arabistan'da sosyal medya trendlerine girdi.

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in yaptığı; senaryosunu Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı ‘Destan’ın başrollerini Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli üstleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu'nun bebeğinin cinsiyeti belli oldu