Ebru Şallı: Kıyamet kopsa da elinizdeki fidanı dikin

Geçen aylarda oğlu Pars’ı lenfoma kanseri nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, yavaş yavaş normal hayata dönmeye çalışıyor. Eşi ve oğlu ile birlikte Bodrum’da bir süredir tatilde olan Şallı, Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaya devam ediyor.

19 Ağustos 2020, Çarşamba 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen nisan ayında oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, büyük üzüntü yaşamış ve dış dünyayla bağlarını koparmıştı. Eşi ile birlikte Bodrum’da moral tatili yapıp normal hayata dönmeye çalışan Şallı, bu aralar sık sık eşiyle aşk paylaşımları yapıyor.

Şallı, Uğur Akkuş’u öperken çektiği bu kareyi Instagram hesabının story kısmından paylaştı Ardından Şallı'dan bir paylaşım daha geldi.

Paylaşımına yazdığı not dikkatlerden kaçmadı. Ebru Şallı, bu paylaşımın altına "Kıyamet kopsa da elinizdeki fidanı dikin, vazgeçmeyin. (Hz. Muhammed)" yazdı.


Ebru Şallı, sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflara gelen tepkiler üzerine şu açıklamayı yapmıştı:

Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim.

Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amber Heard Ayasofya'yı ziyaret etti: Şanslıyım ki burayı gördüm