Ebru Şallı'ya iki şok birden!

Manken Ebru Şallı, geçen hafta evli ve iki çocuk babası Uğur Akkuş ile Bodrum'da teknede görüntülenmiş, bu olayın ardından hem Şallı, hem de Uğur Akkuş'un 10 yıllık eşi Gonca Akkuş, çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Ebru Şallı'nın son gelişmeden sonra canı daha da sıkılacak...

24 Temmuz 2017, Pazartesi 11:36
A A
Uğur Akkuş'la üç aydır birlikte olan Ebru Şallı, "Uğur'un evli olduğunu biliyordum ancak Uğur, üç yıldır eşinden ayrılmaya çalışıyordu. Açılmış davaların hepsini de gördüm. Hatta evlerini bile ayırmışlardı" diye konuşmuştu.

Günaydın'dan Dilek Yaman'ın haberine göre; ihanetle sarsılan Gonca Akkuş, Ebru Şallı'nın yaptığı bu itirafın ardından mankene 'ikinci kadın' davası açmaya hazırlanıyor.

Gonca Akkuş, önceki gün avukatına talimat vererek, evli olduğunu bilerek eşiyle ilişki yaşayan Ebru Şallı'ya tazminat davası açılmasını istedi.


Eski eş Harun Tan'dan Ebru Şallı'ya uyarı: İki çocuk annesi olduğunu unutma!


GONCA AKKUŞ: DARP DIŞINDA DAVAMIZ YOK

Gonca Akkuş, Ebru Şallı'nın "Üç yıldır boşanma davaları devam ediyordu" açıklamasına karşılık ise "Uğur'a iki kez boşanma davası açmıştım ama sonra barıştık. Şu an darp dışında süren bir davamız yok ama yeni davalar açacağız" demişti.

Gonca Akkuş; eşinin Ebru Şallı ile birlikte olduğunu gazetelerden öğrenip büyük şok geçirdiğini ve karnındaki dokuz haftalık bebeğini yaşanan olaylar yüzünden aldırmak zorunda kaldığını söylemişti.

Gonca Akkuş, "Boşanma davası diye bir şey söz konusu değil. Bir dava varsa, o da darp davasıdır; onu da ben açtım. Eşim benden çocuk istiyordu. Hamile olduğumu bilmiyordu ama bu planlı bir hamilelikti, yani hamile kalma ihtimalimi biliyordu. Daha önce yedi aylık bir erkek, altı aylık bir kız çocuğumuz hamilelik sürecinde vefat etti. Onların ceninlerini eşim gömdü. Biz böyle duygusal bir evlilik süreci geçirdik. Eşim bu konuda çok hassastır; sürekli çocuklarımızın mezarına gider. Ebru Şallı ile birlikteliğini öğrendikten sonra kullandığım ilaçlar yüzünden bebeğimi zorunlu olarak aldırmam gerekti. Çocuk aldırmak yasak ama ben mecbur kaldım. Haber gazetelerde çıkınca, operasyonu gerçekleştiren klinikle sorun yaşadım." demişti.


Ebru Şallı merak edilen her şeyi anlattı


Gonca Akkuş ayrıca Şallı'nın eşiyle parası için birlikte olduğunu söyleyip şöyle konuşmuştu:

"Tasavvuf edebiyatı master'ı yapıyorum. Herhangi bir işim yok. Eşimle birlikte ortak gelirlerimiz var. Reklam gibi bir amacım olamaz çünkü benim bunu kullanacak bir mecram ya da mesleğim yok. Bu saatten sonra Uğur geri gelse de evliliğimiz bitti. Aşk zaten yoktu. Ebru Şallı, mal varlığı için eşimle birlikte. Parası olmasa onun yüzüne bile bakmaz. Ancak ne yazık ki Uğur'un malvarlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında. Parasını hiçbir şekilde kullanamıyor. Hatta Bodrum'a gitmeden önce benden para istedi. Eşi olduğum için kendi hesabımdan ona yüklü bir miktar para yolladım. Ne acı ki o parayla tekne kiralayıp Ebru Şallı ile o pozları verdi.''

Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi 1 ay önce eşi ile baş başaEbru Şallı ve sevgilisi Uğur Akkuş'a şok: Aldatılan eş hamile çıktı


EBRU ŞALLI'YA ŞANTAJ ŞOKU

Evli bir erkekle yaşadığı ilişkinin yankıları devam ederken Ebru Şallı, yeni bir gelişmeyle daha sarsıldı.

Ebru Şallı, fotoşopla sahte olarak tasarlanan fotoğraflarını basına vermekle tehdit eden kişiden şikayetçi olsa da, şantajcının kimliği tespit edilmedi. Şallı, savcılıktan eli boş döndü.

Olay, geçen Nisan ayında meydana geldi. Şallı'yı medya sektöründen tanınmış bazı isimler arayarak, ellerinde özel fotoğrafların olduğunu ve bunları gazeteye vermeme karşılığında para istediklerini kaydetti.

21 Nisan günü savcılığa başvuran Şallı, bu kişiden şikayetçi oldu. Savcılık tarafından Şallı'nın ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  Yürütülen soruşturmada, mankeni arayan kişinin, sahte isim kullandığı tespit edildi.

Ebru Şallı kendisine gönderilen fotoğrafları savcılığa delil olarak sunarken, gazete ve internet sitelerine verilmek üzere kendisine gönderilen bu fotoğraflarla şantaja maruz kaldığını anlattı.


Ebru Şallı'ya 'çıplak fotoğraf' şoku!


TAKİPSİZLİK ÇIKTI

Yürütülen soruşturmada şüpheli tarafın kimliğinin tespit edilemediği belirtilirken Şallı'nın delil olarak sunduğu fotoğrafların, özel hayatını ihlal edecek nitelikte bir görüntü olmadığı belirtildi.

Suça konu fotoğrafların Şallı'ya ait olmadığını ileri süren savcılık, dosyayı takipsizlikle sonuçlandırdı.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.