Ebru Şallı'dan duygulandıran paylaşım: Ponciğim bizi izliyor, lütfen ağlamayın!

İki yıllık hastalık süreci sonunda küçük oğlu Pars'ı kaybeden Ebru Şallı, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programına röportaj verdi. Şallı, kendisi hakkında yapılan olumsuz yorumlara bir kez de bu röportaj üzerinden tepki gösterdi. Açıklamalarının ardından çok sayıda destek mesajı alan Ebru Şallı, 'Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum... Ama lütfen ağlamayın. Ponciğim bizi izliyor...' dedi.

08 Eylül 2020, Salı 13:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski manken Ebru Şallı oğlunun vefatının ardından yaşadığı zor günleri anlattı. Şallı, bu süre zarfında kendisine yöneltilen eleştirilerden rahatsız olduğunu söylerken bundan sonraki süreçte “Beni artık kimse kızdırıp üzemez” şeklinde konuştu.

Şallı’nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars, iki yıl mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenik düşmüş ve 17 Nisan’da hayatını kaybetmişti.

9 yaşındaki oğlunun vefatının ardından içine kapanan ve uzun bir süre ortalıkta görünmeyen Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile birlikte çıktığı tatilden paylaşımlar yapmış ve bazı takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirilmişti.

Hayatını nasıl yaşaması gerektiğiyle ilgili bu eleştirilere sinirlenen ve tepki gösteren Şallı, sosyal medya hesabından da tepkisini göstermişti. Küçük oğluna hastalık sürecinde ilik bağışında da bulunan Şallı’nın programa verdiği röportajda son derece zorlandığı görüldü.

Ebru Şallı, uzun bir aradan sonra Demet ve Alişan ile Sabah Sabah adlı programa röportaj verdi ve oğlunun vefatının ardından yaşadığı zor günleri anlattı.

'Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız'

'Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız'

“İnsanlardan anlayış bekliyorum, destek olmalarını bekliyorum. Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız. Bunu yaşayan anne ve babalara destek olmalıyız çok büyük bir acı Allah kimseye yaşatmasın. Beni artık bu saatten sonra kimse kızdırıp üzemez”

 'Ve o hep benimle'

'Ve o hep benimle'

Şallı, bu açıklamaları yaparken gözyaşlarına hakim olamazken röportajı izleyen Alişan ve Demet Akalın da duygu dolu anlar yaşadı.

Açıklamalarının ardından çok sayıda destek mesajı alan Ebru Şallı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı;

Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum... Ama lütfen ağlamayın. Ponciğim bizi izliyor... Onu üzmeyelim... Ve o hep benimle benim meleğim, eşsiz kokusuyla, tılsımıyla. Hepinizi çok seviyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER David ve Victoria Beckham'ın corona virüse yakalandığı ortaya çıktı