Ebru Şallı'dan sosyal medyaya kırmızı ışık

Demet Akalın’ın kızı Hira geçtiğimiz günlerde TikTok fenomeni Özgür Balakar’ın canlı yayınına 7 bin TL hediye etmişti. Çıldıran Akalın “TikTok kapatılsın” diye kampanya başlatmış, fenomenler ise sözlerini ti’ye alarak şarkı yapmıştı. Konuya dahil olan Ebru Şallı da çarpıcı açıklamalarda bulundu.

07 Nisan 2021, Çarşamba 08:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oğlu Beren’e sosyal medya konusunda sınırlar koyduğunu söyleyen Şallı “Oğlumun Instagram’ı yok. Çok şükür kitap okuyabilen, spor yapan, bir çocuk yetiştirdim.

'ORADAKİ DANSLAR BİRAZ FAZLA VE AŞIRI'

'ORADAKİ DANSLAR BİRAZ FAZLA VE AŞIRI'

Sosyal medyada hepimiz varız ama çocukların çok küçük yaşlarda TikTok’ta olmaması gerekiyor. Oradaki danslar falan bana biraz fazla ve aşırı geliyor. TikTok çocukların yeri değil” dedi.

Anne babalara öneride bulunan Şallı “Evlatlarını daha çok spora, kitaba yönlendirsinler. Malum okullar tatil. Evde okul ortamı yaratabilirler.

'ÇOCUKLARA ÇOCUKLUĞUNU YAŞATMALIYIZ'

'ÇOCUKLARA ÇOCUKLUĞUNU YAŞATMALIYIZ'

Çocuklara çocukluğunu yaşatmalıyız. Anne babalar önlem alırsa çocukların kötü etkilenmelerini önleyebilir” diye konuştu.

'DİKKATLİ OLSUN'

'DİKKATLİ OLSUN'

Muhabirlerin “Demet Hanım biraz daha dikkatli olsun diyebilir miyiz?” sözüne “Tabii” şeklinde karşılık verdi. POSTA/ ALİ KESER

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sıla ve İlker Kaleli aşk yaşıyor