Ebru Şallı'nın oğlu Pars yaşasaydı bugün 10 yaşına girecekti

Ebru Şallı, geçen nisan ayında oğlu Pars’ı kaybetmişti. Pars yaşasaydı, bugün 10 yaşına girecekti. Ebru Şallı, oğlu Pars'ın doğum gününü sosyal medyadan yaptığı paylaşımla kutladı. Eski doğum günü fotoğraflarını paylaşan Şallı, hüzünlendirdi.

25 Eylül 2020, Cuma 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Şallı'nın, Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen küçük oğlu Pars, iki yıl mücadele ettiği lenfoma hastalığına yenik düşmüş ve 17 Nisan’da hayata gözlerini yummuştu.

Aylardır zor günleri atlatmaya çalışan Şallı'nın oğlu Pars'ın bugün doğum günüydü. Ebru Şallı, sosyal medyadan duygulandıran bir paylaşım yaptı.

Ponçiğim benim, seni çok seviyorum. İyi ki benim oğlum oldun, iyi ki seni doğurdum. Bana yaşattığın her an için sana minnettarım. Her zaman şükrediyorum senin annen olduğum için.

9 yıl ben bir melekle yaşadım. Gerçek bir meleğin nefes aldığını gördüm ben. Annişin seni çok seviyor meleğim doğum günün kutlu olsun. Seni tarifsiz özlüyorum. Buluşacağız Ponçiğim benim, kavuşacağız.

Öte yandan geçen haftalarda 'Demet Akalın ve Alişan ile Sabah Sabah' programına röportaj veren Şallı, oğlunun vefatının ardından yaşadığı zor günleri anlatmıştı:

İnsanlardan anlayış bekliyorum, destek olmalarını bekliyorum. Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız. Bunu yaşayan anne ve babalara destek olmalıyız çok büyük bir acı Allah kimseye yaşatmasın. Beni artık bu saatten sonra kimse kızdırıp üzemez.


Röportajın yayınlanmasının ardından çok sayıda destek mesajı alan Ebru Şallı, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı:

Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum. Ama lütfen ağlamayın. Ponciğim bizi izliyor. Onu üzmeyelim. Ve o hep benimle benim meleğim, eşsiz kokusuyla, tılsımıyla... Hepinizi çok seviyorum.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (25 Eylül 2020)