Ebru Yaşar: Eşinden harçlık almak güzel bir şey, her kadını mutlu eder

Ebru Yaşar, "İnsanın eşinden zaman zaman destek alması, harçlık alması güzel bir şeydir. Bu, her kadını mutlu eder bence" dedi.

23 Mayıs 2020, Cumartesi 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Yaşar, "Ben para değerlendirmekten anlamam, tüm kazancımı eşime verir, ondan harçlık alırım" sözlerine açıklık getirdi.

"Yanlış yazılabiliyor"

"Yanlış yazılabiliyor"

Hürriyet'ten Tülay Demir'e konuşan Yaşar, "Aslında ben tam olarak böyle cümleler kurmadım ama bazen satırlara aktarılırken yanlış yazılabiliyor" dedi.

 “Herkes üstüne düşeni yapıyor”

“Herkes üstüne düşeni yapıyor”

Yaşar şöyle konuştu:

Ben zaten bugüne kadar kendi paramı hep kendim kazandım, 25 yıldır aktif olarak çalışıyorum. Tabii ki kendi yatırımlarımı da yine kendim yaptım. Para değerlendirmekten anlarım. Ama evlilik ortak bir müessese. Bizim aramızda 'Onu sen ödedin, bunu ben yaptım' gibi şeyler yok çok şükür. Herkes üstüne düşeni yapıyor.

 “İnsanın eşinden harçlık alması güzel bir şey”

“İnsanın eşinden harçlık alması güzel bir şey”

Yani sözlerimden neden öyle bir sonuç çıkarılmış bilmiyorum. İkimizin de ayrı ayrı kartları var. Ama sonuçta eşim tabii ki evin reisidir. Tabii ki birçok harcama ona aittir. O anlamda insanın eşinden zaman zaman destek alması, harçlık alması güzel bir şeydir. Bu, her kadını mutlu eder bence.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karantinanın en çok kazananları (Karantinada magazin dünyasında neler oldu?