Ebru Yaşar, ödülleri için ev satın aldı

Önceki akşam Zorlu Raffles Hotel’de yapılan 7. Golden Palm Awards töreninde ‘Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı’ ve ‘Yılın Albümü’ ödüllerini alan Ebru Yaşar, "Evde koyacak yerim kalmadı" diyerek ödülleri için bir ev aldığını açıkladı. Ali KESER / POSTA

15 Eylül 2021, Çarşamba 07:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Yaşar önceki akşam Zorlu Raffles Hotel’de yapılan 7. Golden Palm Awards töreninde ‘Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı’ ve ‘Yılın Albümü’ ödüllerini aldı. Ebru Yaşar “O kadar çok plaket ve ödül var ki evde koyacak yerim kalmadı. Sırf onları koymak için ev aldım. İçinde bazı sahne kıyafetlerim, plaketlerim ve ödüllerimin olduğu bir mekan hazırlığındayım. Böyle bir formül buldum. ‘Ebru Yaşar Evi’ adında bir hatıra evi olacak” dedi.

KARŞISINDA DİZ ÇÖKTÜ

KARŞISINDA DİZ ÇÖKTÜ

Gecede İranlı moda tasarımcısı Azadeh Pourakbar küresel ısınmaya dikkat çekmek için hazırladığı koleksiyonu tanıttı. Defilenin sürpriz ismi ise Yılmaz Morgül oldu. Dünyaca ünlü Romanyalı grup Havana ve Sandra da sahne aldı.

Burak Özçivit ‘Yılın Erkek Dizi Oyuncusu’, Binnur Kaya ‘Yılın Kadın Dizi Oyuncusu’ seçildi. Erkan Petekkaya, Binnur Kaya’ya ödülünü diz çökerek verdi.

Nergis Kumbasar ve Nurseli İdiz ‘Yılın Tiyatro Oyunu’ ödülünü almaya sahneye çıktıklarında salonda büyük alkış koptu.

NİKAH SENEYE

NİKAH SENEYE

Oynadığı ‘Kuruluş Osman’ dizisinin ödüllerini kabul eden Yıldız Çağrı Atiksoy sevgilisi Berk Oktay ile fazla görüşemediklerini söyledi.

 “İkimiz de yoğun çalışıyoruz. Özlemek iyidir” diyen oyuncu bu yaz gerçekleşmesi beklenen nikahın seneye kaldığını söyledi. Bu arada çift kirada oturdukları evden çıkmaya karar verdi. Berk Oktay, Zekeriyaköy’de 3 milyon TL’ye ev aldı.

Kanal D Magazin’in ödülünü Elif Yılmaz aldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MET Gala, ünlülerin geçit törenine sahne oldu