Ebru Yaşar'dan sanatçı dostlarına destek

Ebru Yaşar'dan sanatçı dostlarına destek

Ebru Yaşar, son zamanda hayranları tarafından zor günler geçiren Hülya Avşar, Nejat İşler ve Fatma Girik’e destek oldu

20 Temmuz 2018, Cuma 14:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ebru Yaşar, “Sanatçılar ile hayranları arasındaki ilişki başka bir şeye benzemez. Sizi severler, beğenirler, var ederler. Bizler bunu biliriz. Zaten hayranına saygı göstermeyen bir sanatçı, sanatçı olarak varlığını devam ettiremez. Ancak öyle şeyler oluyor ki, kimi zaman bu ilişki hayranlık boyutunu aşıp tacize varabiliyor” diyerek örnekler verdi. Yaşar, geçtiğimiz haftalarda evine hırsız giren Hülya Avşar’ın Balıkesir’de yürüyüş yaparken hayranları tarafından takip edildiğini söyledi.

'ÇIĞLIK ATARAK KURTULMUŞ'

Şarkıcı, “Hülya Avşar, hayranlarının kendisini takip ettiğinden habersiz sahilde yürüyüşe çıkmış. Dalgın dalgın sahilde yürürken, İstanbul’dan gelen hayranları bir anda arkadan yaklaşarak ünlü sanatçıya sarılmış. Doğal olarak çok korkmuş. Hülya Avşar bir anda çığlıklar atarak ellerinden kurtulmuş. Tabii ortalık karışmış. Mesele anlaşılmış ama Hülya Avşar uzun süre kendisine gelememiş. Daha sonra ise emniyete başvurarak can güvenliği olmadığını söylemiş. Hülya Avşar’a geçmiş olsun diyorum” diyerek destek verdi.

Daha sonra Ebru Yaşar, Nejat İşler ve Fatma Girik’in hayranları tarafından zor durumda bırakıldığını da söyleyerek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Kobal'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu