Ece Erken oğlu Eymen'i Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile tanıştırdı

Sunucu Ece Erken, bir dönem evliyken ilişki yaşadığı iş insanı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile tatile çıktı. Lüks teknede tatilin keyfini çıkaran çift, aşk pozları verdi. Erken, Mahmutyazıcıoğlu'nu oğlu Eymen’le de tanıştırdı.

09 Temmuz 2020, Perşembe 13:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sunucu Ece Erken, yuvasını yıkmakla suçlandığı Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da yakalanmıştı. İş insanıyla denizdeki aşk dolu anlarının objektife takıldığından haberi olmayan Erken, oldukça keyifliydi.

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile eski eşi Benan Hanım'la evli olduğu dönemde aşk yaşamaya başlayan ve yuvasını yıkmakla suçlanan Ece Erken, Bodrum'da tatilin tadını çıkartıyor. Ece Erken, önceki gün de sevgilisinin lüks teknesindeydi. Şafak Bey'e pozlar veren Erken'in yanında oğlu Eymen'i de götürdüğü ortaya çıktı.Sunucu, 5 yaşındaki oğluyla sevgilisinin teknesinde pozlar verdi. Erken'in oğlu Eymen'i kısa sürede sevgilisiyle bir araya getirmesi ise "Erken tanışma" dedirtti.

Milliyet

Benan - Şafak Mahmutyazıcıoğlu geçen ay İstanbul 10. Aile Mahkemesi'nde tek celsede boşanmıştı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun evliliğin sürdüğü dönemde sunucu Ece Erken'le yaşadığı aşk çok konuşulmuştu.

Ece Erken, iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşk tepki çekince sunuculuğunu üstlendiği programdan istifa edip ilişkisini sonlandırmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ozan Güven'in itirazı reddedildi