Ece Erken'e eski eşi Serkan Uçar'dan destek

Evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı ilişkiyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Erken, Seren Serengil'den olaylı bir şekilde boşanan Yaşar İpek hakkında itiraflarda bulunmuştu. Gelen eleştiriler sonrası ünlü sunucuya eski eşi Serkan Uçar'dan destek geldi.

15 Nisan 2020, Çarşamba 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaşadığı aşkla tepki çeken ve kısa bir süre sonra ilişkisini bitirdiğini açıklayan Ece Erken, Seren Serengil'den olaylı bir şekilde boşanan Yaşar İpek hakkında çarpıcı itiraflarda bulunmuştu.

Yaşar İpek'in, Seren Serengil'in çocuğunu düşürdüğü dönemde kendisine mesaj attığını söyleyen Erken, gelen eleştirilerin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

'Yine baharlar gelecek hepimiz için'

'Yine baharlar gelecek hepimiz için'

Oğluyla dans ettiği anları yayınlayan ve bir süre sosyal medyaya girmeyeceğini dile getiren Erken, paylaşımına şu notu düştü:

"Sevenlerimize; sağlıklı, iyi ve mutluyuz. Diğerleri pek de önemli değil. Doğum günümde görüşmek üzere. Sosyal medyaya girmeyeceğiz bir süre. Bizden sevgiler. Yine baharlar gelecek hepimiz için."

Bu paylaşım sonrası Ece Erken'e, 2015 yılında 'geçimsizlik ve şiddet' iddiasıyla boşandığı eşi Serkan Uçar'dan destek geldi.

'Benim bildiklerim bana yeter'

'Benim bildiklerim bana yeter'

Serkan Uçar, Erken'in paylaşımına "Benim bildiklerim bana yeter" yorumunu yaptı.

'Serkan Allah razı olsun'

'Serkan Allah razı olsun'

Ece Erken, eski eşine "Serkan Allah razı olsun. Eymen seni çok özledi" yanıtını verdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması