Ecem Karaağaç olayı biraz tuhaf, değil mi?

Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç enerji yüklemesi bahanesiyle istismar edildiğini söylemişti. Hürriyet yazarı Savaş Özbey de bugünkü yazısında Ecem'in bu açıklamasını değerlendirdi. İşte o yazı:

22 Mart 2019, Cuma 09:20 Son Güncelleme:
A A

''Biraz tuhaf, değil mi? Acaba ben mi yanlış anlıyorum diye, Dilek Yaman'ın Günaydın'daki özel haberini defalarca okudum. Hikaye şöyle: Karaağaç, Survivor'a katılacağı belli olunca bunu sosyal medyadan duyuruyor. 

Kendisine yine sosyal medyadan ulaşan bir kişi, ''Sana enerji lazım. Tanıdığım biri var, sana enerji yüklerse birinci olursun'' diyor. Karağaç o kişiyle buluşuyor. Enerji yüklemesi bahanesiyle defalarca birlikte oluyorlar.

Haber böyle verilmiş ama ben yetişkin bir kadının, bu kadar safça davranabileceğine inanmıyorum. Muhtemelen işin içinde, henüz bilmediğimiz bir kumpas/tehdit/şantaj durumu mevcut. Zaten şahsın cezalandırılması için savcılığa başvurmak için bir yıl beklemesi de bunun göstergesi.

Belli ki kızcağızın söyleyemediği, anlatamadığı, bugüne kadar elini kolunu bağlayan başka bir şey var. Hem Ecem hem de bundan sonra başka birinin başına gelmemesi için bu mevzudan ilgimizi eksik etmeyelim.''

NE OLMUŞTU?

NE OLMUŞTU?

Sporcu Ecem Karaağaç (28), Survivor yarışmasıyla ün saldı. Sporcu genç kız, yarışmadan önce, sosyal medyadan "Survivor'a katılacağım" paylaşımı yaptı. Kendisine "Sana enerji yüklemesi yapacağım. Şampiyon olacaksın" diyen dolandırıcıya inandı.

Sahtekar, enerji yalanıyla Ecem'le birlikte olmaya başladı. İstismar edilen Ecem, daha sonra 2018'de Survivor'a katıldı. Yarışmadan kısa sürede elenince dolandırıldığını anladı. Kendisini istismar eden sapığa dava açtı.

"Pes" dedirten olay, sosyal medyayı salladı. Ecem, gözyaşları içerisinde yaşadıklarını anlattı:

'MAĞDURUM'

'MAĞDURUM'

"Çok mağdur edildim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Karşı taraf beni mağdur ve acı bir durumda bıraktı. Buna şöyle bakmayın eğitimli, eğitimsiz, profesör... Herkes dolandırılıyor. Benim hukuka inacım çok. Ortada çok büyük, çok ağır bir suç var. Asla bu davadan çekilmeyeceğim.

Çok üzgünüm. Zor ayakta duruyorum. 2 yıldır sahtekarla mücadele ediyorum. Karşı taraf beni defalarca tehdit etti. Beni maddi manevi, ailevi her şekilde dolandırdı. Gerçekler yakın zamanda ortaya çıkacak.".

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Vatan Şaşmaz'ın katili Filiz Aker'in yıllar önce söylediği sözler ortaya çıktı