Eda Ece ve sevgilisi Buğrahan Tuncer sosyetik siteye taşındı

İlişkileri bir dargın bir barışık devam eden Eda Ece-Buğrahan Tuncer çifti, aynı eve taşındı. Sosyeteye komşu olan ikilinin lüks dairelerinin aylık kirası şaşırttı.

23 Aralık 2020, Çarşamba 08:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; oyuncu Eda Ece, kasım ayında yeniden barıştığı Anadolu Efesli basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer’le Ulus’a taşındı.

Etiler’de tek başına yaşadığı apartman dairesinden sosyetenin tercih ettiği lüks siteye taşınan oyuncunun bu hamlesi, “Acaba evlenecekler mi” sorusunu akıllara getirdi.


İki yıldır birlikte olan çift, mart ayındaki karantina sürecini birlikte geçirmiş, sonrasında beraber yaz tatiline çıkmıştı.

Ancak ne olduysa oldu, ikili tatilden sonra ayrıldıklarını açıkladı. Fakat ünlü çift, ayrılığa sadece bir ay dayanabildi.


Ancak ne olduysa oldu, ikili tatilden sonra ayrıldıklarını açıkladı. Fakat ünlü çift, ayrılığa sadece bir ay dayanabildi.


Öte yandan ikili, geçtiğimiz ay Ulus'ta görüntülenmişti. Sevgilisi ile spor yapan Eda Ece, objektifleri fark edince adımlarını hızlandırıp aracına binmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Esmersoy'un 6 sırrı