Eda Erol konuştu: Alişan espri yapıyor ama...

Alişan POSTA'ya verdiği röportajda "Çok seksi bir kadınla evlenmek istemezdim'' demişti. Alişan'ın nişanlısı Eda Erol, HaberTürk'ten Esin Övet'e konuştu

27 Temmuz 2017, Perşembe 09:31
A A

Kasım ayında sunucu Esra Erol'un kız kardeşi Eda Erol ile nikah masasına oturacak olan şarkıcı Alişan'ın POSTA'dan Oya Çınar'a verdiği röportaj olay olmuştu.

Oya Çınar'ın "Fiziksel kriterleriniz nelerdi?" sorusuna cevap veren Alişan, "Çok güzel, çok alımlı, çok seksi, herkesi dönüp baktıracak bir kadınla evlenmek istemezdim. Yanımdaki kadın daha normal olmalı. Öyle de oldu şükür" demişti.

Önceki gün de Eda Erol'un estetiksiz hali ortaya çıktı. Eda Erol, Alişan ile tanışmadan kısa süre önce saçlarının rengini değiştirmiş, kaşlarını dövmeyle kalınlaştırmış, elmacık kemiklerine ve dudağına da dolgu yaptırmış.

Şimdiye kadar konuyla ilgili sessizliğini koruyan Eda Erol, HaberTürk'ten Esin Övet'e konuştu. İşte o röportaj;

Eda, Alişan’ın söylediklerine kızdın mı? Kavga ettiniz mi?

Eda, Alişan’ın söylediklerine kızdın mı? Kavga ettiniz mi?

Yok canım ne kavgası. Biz çok eğleniyoruz. Alişan çok temiz yürekli. Espri yapıyor ama tam tersi algılanıyor. Kesinlikle aramızı bozmadı, daha çok güldük, eğlendik. İnsanların ciddiye alması hayret edici. Alişan’ı benden iyi tanıyorlar. Bence hepsinin gülmesi gerekirken tam tersi oldu.

Alişan’a terlik götürür müsün?

Alişan’a terlik götürür müsün?

Tabii ki götürürüm. Enişteme götürüyorum. Evde birçok yardımcımız olmasına rağmen her zaman “Bir şey içer misiniz, yer misiniz diye sorarım. Terliklerini götürürüm. Bunlar beni eksiltmez. Ben annemden, büyüklerimden böyle gördüm.

Sence güzel bir kadın mısın?

Sence güzel bir kadın mısın?

Ben mi? Yani bilmiyorum ki. Güzellik göreceli bir şey. Kendimi çok güzel bulmuyorum, ama alımlı olduğumu söylüyorlar. Bana “Edalı, havalı derler. Güzellik değişkendir, kime göre, neye göre.

Aile arasında bu muhabbet sonrası ne konuşuldu?

Aile arasında bu muhabbet sonrası ne konuşuldu?

Amerika’dan dönmüştüm, gülüştük. Ve “Alişan’a terlik verirken video çekip Instagram’a mı koysak diye konuştuk. Hem kime ne! Ve kimse yapmıyor mu şimdi eşine, annesine, babasına, ailesine. Bizde “Saçımı süpürge ederim lafı vardır. Bence herkes yapıyor. Ben de seve seve yaparım. Çünkü ben Alişan’ın özünü biliyorum.

Benim bilmediğim bir estetiğin var mı?

Benim bilmediğim bir estetiğin var mı?

Yok Esin. Sadece kilo verdim. Estetiğe karşı değilim. Mutsuzsa yaptırır insan, ama bende hiç estetik yok. Ben o fotoğraflarda çok küçüğüm. Biz kadınlar yaş aldıkça gelişiyoruz. Orada çocuğum. Keşke vücuttan da verselermiş fotoğrafı, ne kadar iri olduğumu görürlerdi. Üç senedir pilatesi hiç bırakmadım.

Düğün tarihi belli mi?

Düğün tarihi belli mi?

Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek. O zaman tarih belirlenecek. Ama kasım gibi düşünüyoruz.

Peki sen artık çok konuşulmaya başladın. Ne durumdasın?

Peki sen artık çok konuşulmaya başladın. Ne durumdasın?

Sorma, özümden kopmak istemiyorum. Ben eskiden her türlü fotoğrafı koyardım Instagram’a, ama şimdi “Öyle giyinme, böyle yapma gibi yorumlar geliyor. Çok üzülüyorum. İnsanın namusu, duruşu kıyafetle belirlenmez ki. Benim güzel, huzurlu bir hayatım var. İlginin bana dönmesini istemiyorum.

(ALİŞAN'IN ÇOK KONUŞULAN RÖPORTAJINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ.)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.