Eda Taşpınar: Ayrılık yok

Eda Taşpınar, önceki akşam Tarabya Kıyı Balık çıkışı görüntülendi. Sevgilisi Çağrı Atakan’la gittikleri bir mekanda kendisine laf atan kişiyle kavga ettiği haberlerini doğrulayan sosyetik güzel, "Ayrılık yok, fikir ayrılığı var" dedi.

14 Ekim 2020, Çarşamba 08:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eda Taşpınar, sevgilisi Çağrı Atakan'ın darp olayını karışması iddiasıyla ilgili konuştu. Taşpınar, "Beraber bir restoranda istenmeyen, tatsız olaylar yaşandı. Erkeklerin arasında bir anlaşmazlık oldu. Bunun sonucunda da biz Çağrı ile fikir anlaşmazlığı yaşıyoruz. Olan bu. Bu kadar" dedi.

Sevgilisiyle ayrılmadığını söyleyen Taşpnar, ”Ayrılık yok" diyerek, ilişkilerini yaşamaya devam edeceğini belirtti.

Çağrı Atakan, sevgilisiyle gittiği bir mekanda Taşpınar'a laf atan bir müşteriyi dövdüğü yönünde çıkan haberlerin sorulması üzerine ilk kez konuşmuştu.

Oyuncu, "Bu iddia şöyle doğru değil. Evet biz o mekana yemek yemeye gittik. Orada bir tatsızlık yaşandı. Ama kavga, darp ve dayak yok. Biz Anadolu insanıyız. Örf ve adetlerimiz var. Bana göre ters olan bir hareket yapıldı. Ufak bir tatsızlık yaşandı. Tartışma yaşadığımız şahıslarla daha sonra konuştuk. Şu an aramızda bir problem yok. Neler yaşandığını şu an burada anlatmayayım. Ama bize uymayan bir hareketti. Tatsızlık oldu. daha sonra oturup konuştuk ve sorunu çözdük" dedi. (Umut Ünver/ Cadde)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tolgahan Sayışman: Nusret'le iki lafın belini kırdık