EDHO'nun başlamadığını gören Demet Akalın sebebini Oktay Kaynarca'ya sordu!

ATV'nin günlerdir tanıtımını yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için ekranlarının karşısına geçenler, başrolünü Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın oynadığı Baba Parası filmiyle karşılaştı. Bunun üzerine izleyici EDHO'nun yeni bölümünün neden ekrana gelmediğini merak etti. Bu isimlerden biri de şarkıcı Demet Akalın oldu.

26 Ekim 2021, Salı 23:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ATV'nin günlerdir tanıtımını yaptığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için ekranlarının karşısına geçenler, başrolünü Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın oynadığı Baba Parası filmiyle karşılaştı.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Can Gürzap'ın oynadığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon ilk bölümünü bekleyen izleyiciler kötü bir sürpriz yaşadı.


ATV'nin ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon ilk bölümü yayınlanmadı. Diziseverlerin şaşkınlıkla karşıladığı gelişmeye Demet Akalın da tepki gösterdi.

Twitter'dan "EDHO başlamadı, niye?" diyen Akalın'a bir takipçisi, "Demet Hanım, Oktay Bey'i arayıp sorsanız size zahmet" sorusunu yöneltti. Akalın ise "Bilmiyorlar" diyerek başrol oyuncu Oktay Kaynarca'nın durumdan haberi olmadığını söyledi.

"EDHO başlamadı niye?"

"EDHO başlamadı niye?"

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma, "Edho başlamadı, niye?" notunu düştü.

OKTAY KAYNARCA DA BİLMİYORMUŞ

OKTAY KAYNARCA DA BİLMİYORMUŞ

Kısa süre sonra Akalın'a bir takipçisi, "Demet Hanım, Oktay Bey'i arayıp sorsanız size zahmet" dedi. Akalın ise takipçisinin sorusuna, "Bilmiyorlar" yanıtını verdi.

RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ GELMEDİ

RESMİ AÇIKLAMA HENÜZ GELMEDİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezon son bölümünün yayınlanmamasıyla ilgili ne kanaldan ne de dizinin yapım şirketinden resmi bir açıklama geldi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkın Nur Yengi'den kötü haber geldi