Edis: Baba ben toplu taşımaya binemem, şarkım çıktı

Edis, Saba Tümer’in Instagram’da yaptığı canlı yayına katıldı. Dünyaca ünlü müzik şirketi Warner Music’le albüm için kontrat imzalandığını belirten şarkıcı, “Bu dönemlerde albüm için New York’ta kampa girecektim. Basın toplantısı yapılacak, dünyaya duyurulacaktı. Ama korona oldu” dedi.

03 Mayıs 2020, Pazar 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Karantina günlerinde “Perişanım” adlı yeni şarkısını çıkaran Edis, Saba Tümer’in Instagram hesabındaki canlı yayına konuk oldu. Hakkında merak edilenleri anlatan ünlü şarkıcı, ilk şarkısı piyasaya çıktığında babasıyla yaşadığı ilginç bir diyaloğu sevenleriyle paylaştı:

'Tabii çocuktum o zamanlar'

'Tabii çocuktum o zamanlar'

“Şarkım ilk çıktığında toplu taşımaya binecektim. Babama ‘Ben binemem, şarkım çıktı’ dedim. Babam, ‘Ne diyorsun şimdiden sen’ diye çıkıştı. ‘Haklısın baba’ dedim. Tabii çocuktum o zamanlar.”

'Türk olduğumu öğrenince şaşırıyorlardı'

'Türk olduğumu öğrenince şaşırıyorlardı'

İngilizce albümü için gittiği Los Angeles’ta yaşadıklarını anlatan Edis, “Los Angeles’ta komik bir çocuk gördüm kendimde. Beni İtalyan ya Yunan sanıyorlardı. Türk olduğumu öğrenince şaşırıyorlardı. Ünlü müzik prodüktörlerinin stüdyolarına gittim, mesajlar attım.

'Albümde askıda şu anda'

'Albümde askıda şu anda'

Adamlar sonunda ‘Tamam’ dediler. O süreçte hiç durmadım. Bir şekilde deli kanla insanların bünyelerine girdim” dedi.

Dünyanın en önemli müzik şirketlerinden Warner Music’le albüm için ön kontrat imzalandığını belirten Edis, “Aralıkta askerliğimi yaptım. Asker dönüşü Londra’ya gittim, bir hafta kontrat süreci sürdü. Tam bu dönemlerde albüm için New York’ta kampa giriyordum. Basın toplantısı yapılacak, dünyaya duyurulacaktı. Ama corona oldu, albümde askıda şu an” diye konuştu.

YouTube’ta izlenme sayılarının manipüle edildiğini iddia eden Edis “Şarkım, 1 milyon olunca neden teşekkür edeyim ki? Rakamların manipüle edildiğini biliyoruz. Ben hiç yapmadım ama yapanlar var eminim” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Britney Spears önce ayağını kırdı, sonra evini yaktı