Edis 'Bana ne' klibi hakkında çıkan iddialara cevap verdi

Son dönemin en gözde popçularından biri olan Edis’in yeni klibi ‘Bana ne?’ gündem oldu. İnternette popçunun klipte yaptığı el hareketiyle ‘İlluminati’ mesajı verdiği iddia edildi. Peki bu iddialara Edis nasıl cevap verdi? İşte detaylar...

13 Nisan 2019, Cumartesi 09:38 Son Güncelleme:
A A

İlk kez yönetmenlik koltuğuna oturduğu 'Bana ne?' klibiyle olay yaratan Edis, bu kez 'İlluminati' iddiasıyla karşı karşıya kaldı.

Klibinden esinlenen bir pazarcı "Edis'in klibinde oynayan muzlar" diyerek satışlarını artırmaya çalışmıştı . Popçu bu yaratıcılık karşısında hayli memnun olmuştu.

Edis'in klibin bir sahnesinde tarikatın simgesi olarak ifade edilen 'göz' işaretini yapması, sosyal medyada hızla yayıldı.

'BU KAFİRLER TEZ ZAMANDA YANSIN'

'BU KAFİRLER TEZ ZAMANDA YANSIN'

Popçu da "Allah razı olsun; bu kafirler tez zamanda ateşlerde yansın" diyerek iddialara Instagram hesabından yanıt verdi.

Bu arada dünyaca ünlü bu isimlerin de İlluminati üyeleri olduğu iddia ediliyor:


Tom Cruise ve John Travolta... Beyonce, Madonna, Taylor Swift ve Rihanna.

Türkiye'de ise Sertab Erener, Murat Boz, Can Bonomo, Atiye, Ozan Doğulu, Hayko Cepkin, Gökçe, Hande Yener ve Gülşen'le ilgili de benzer iddialar ortaya atılmıştı.

ILLUMINATI NEDİR?

ILLUMINATI NEDİR?

1776'da Adam Weishaupt tarafından kurulan topluluğun masonluğu model aldığı söylenmektedir. İlluminatinin amacı; dini inanışları ortadan kaldırmak, sosyal düzeni bozmak, hükümetleri ortadan kaldırmak ve yeni bir dünya düzeni kurmaktır.

ABD'de milyonlarca üyesi olan tarikat; Hollywood ve müzik sektörünün ünlü isimlerini kullanarak propagandasını yapıyor. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlü isimlerin değişimi