Edis ve Gülşen klip için 450 bin TL harcadı

Gülşen’in, Edis ile düet yaptığı ‘Nirvana’ adlı parçası yayınlandı. Bölünmüş ekran teknolojisiyle çekilen klipte, iki şarkıcı farklı zamanlarda bulundukları mekanda aynı anda buluşmuş gibi gösterildi. Klip için 450 bin TL harcandı.

28 Ağustos 2020, Cuma 08:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gülşen 2019’da meslektaşı Edis ile ‘Nirvana’ şarkısı için kolları sıvamıştı. Kayıtları Londra’da başlayan, söz ve müziğine Emrah Karakuyu, Edis, Gülşen, düzenlenmesine Ozan Çolakoğlu’nun imza attığı parça Türkiye’de tamamlandı.

Klip ‘split screen’ (bölünmüş ekran) teknolojisi ile çekilip Türk Pop Müziği’nde bir ilk gerçekleştirildi. Buna göre; Gülşen ile Edis farklı zamanlarda bulundukları mekanda, aynı anda buluşmuş gibi gösterildi.

Bugün yayınlanan ‘Nirvana’ için 450 bin TL harcandı. Edis şarkıda geçen ‘sarışın bomba’ sözlerine uyum sağlamak için saçlarını yeniden sarıya boyattı. Özel eğitmenler eşliğinde iki ay boyunca koreografi çalışan Gülşen, “Şarkının hikayesinde aslında karşılıklı duyduğumuz hayranlık var. Birbirimize yazdık Nirvana’yı” dedi.

Edis de “Klip çekimleri boyunca Gülşen ile hiç bir araya gelmedik ama kalplerimiz aynı anda attı” diye konuştu. Edis ile Gülşen çekimlerde hiç yan yana gelmedi ama teknoloji sayesinde bu görüntüler ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sibel Can, çocuklarıyla tura çıktı