Edis'in ‘An’a Veda’sının altındaki sır ne?

Son dönemin popüler pop yıldızı Edis, büyük bir değişim rüzgarına kapılmış gidiyor. Edis 2014 yılında başlayan Pop müzik kariyerine An’a Veda konseriyle nokta koyup ‘rap’ müziğe geçiş yapıyor!/ posta.com.tr

28 Kasım 2019, Perşembe 11:17 Son Güncelleme:
A A
Edis'in ‘An’a Veda’sının altındaki sır ne?

Edis hayranların merakla beklediği ‘An’a Veda’ konseri diğer Edis konserlerinden oldukça farklı olacak. Geçen sene başladığı ‘An’ turnesinin son konseri olacak ‘An’a Veda’ aynı zamanda Edis’in pop müziğe vedası ve ‘rap’ kariyerinin başlangıcı olacağı iddia ediliyor. Uzun süren hazırlıkların ardından 1 Aralık’ta gerçekleşecek konserin ‘2 perde’ şeklinde olması dikkat çekiyor. Peki neden 2 perde? 


https://www.instagram.com/p/B5XRzBEDPof/?utm_source=ig_web_copy_link

Volkswagen Arena’da 49 kişilik bir ekiple sahne alacak Edis, ilk perde de sevilen Pop şarkılarını seslendirerek An’a veda edecek ve ikinci perde için hazırlıklara başlayacak. Konserin ikinci kısmı ile ilgili iddia göre Edis, ikinci perde de sarıya boyattığı saçlarını kazıyacak ve sahneye çıkarak ‘rap kariyerini’ başlatacak.

İlk kez seslendirecek

Hayranlarına ikinci kısımda rap şarkılar seslendireceği belirtilen Edis’in Instagram’da kısa bir bölümünü yayınladığı trap/rap tarzındaki ‘Bana mı’ parçasını da sahnede ilk kez seslendirmesi bekleniyor. İddialar doğru çıkarsa Edis’e rap müzik yakışır mı dersiniz?


Bu haberi de okudular'Edis lütfen eski haline dön'

Bu haberi de okudularEdis, 'Ân'a Veda' ediyor!

Bu haberi de okudularÜnlüler arasında yeni trend: Instagram'daki tüm fotoğrafları silmek

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Haluk Bilginer'in 45 yıllık mücadelesi: Önce hamallık yaptı sonra en seksi Türk seçildi