Efsane futbolcu Ali Gültiken, Karacabey Belediyesini ziyaret etti

Efsane futbolcu Ali Gültiken, Karacabey Belediyesini ziyaret etti

Efsane futbolcu Ali Gültiken, Karacabey Belediyesini ziyaret etti

06 Ocak 2020, Pazartesi 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yasin KESKİN/KARACABEY(Bursa),(DHA)-BEŞİKTAŞ ve Türk futbolunun efsane futbolcularından Ali Gültiken, Karacabey’e gelerek Belediye Başkanı Ali Özkan’ ziyaret etti. Tarım sektörüyle ilgilenen ve bu anlamda yolu zaman zaman Karacabey’den geçen Gültiken, Karacabey’i çok sevdiğini ve spordaki başarılarını da ilgiyle izlediğini ifade etti.

Beşiktaş futbol takımında oynadığı dönemde Ali-Metin-Feyyaz üçlüsünden biri olarak efsaneleşen ve milli takımda da başarıyla top koşturmuş olan Ali Gültiken, futbol kariyerinin ardından tarım sektörüyle ilgilenmeye başlamıştı. Bu kapsamda yolu Karacabey ile kesişen Gültiken, Karacabey Ziraat Odası Başkanı Erhan Erdem’le birlikte Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ı makamında ziyaret etti. Karacabey’i çok sevdiğini belirten ve tarımla alakalı sık sık ilçeye geldiğini kaydeden Gültiken, ayrıca TFF 3. Lig’de mücadele eden Karacabey Belediyespor’un ligdeki başarılı mücadelesini de keyifle izlediğini belirtti.

“GÜLTİKEN’İ İLÇEMİZDE AĞIRLAMAK MUTLULUK VERİCİ”

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Türk futbolunun efsane isimlerinden biri olan Sayın Gültiken’i şehrimizde ağırlamak mutluluk verici. Kendisinin Karacabey’e olan alakası ve takımımız hakkındaki izlenimleri bizleri ayrıca mutlu etti. Kendisini burada daha sık görmek isteriz’’ dedi.

FOTOĞRFLI

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'dan yeni yıl mesajı