Efsaneler metroda

Müzik ve sinema dünyasının ünlüleri, lüks malikaneleri ve pahalı ulaşım araçları gibi birçok fırsata sahip oldukları halde sık sık metroda, halkın arasında görüntüleniyor. Ekranlarda karşımıza çıkan ünlü isimler, şehir içi seyahat için genellikle metroları tercih ediyorlar. İşte bazıları o an fotoğraflarını çekenler dışında kimse tarafından tanınmayan o ünlüler...

12 Mayıs 2021, Çarşamba 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ROGER WATERS

ROGER WATERS

Efsane Pink Floyd grubunun üyelerinden Roger Waters, metroda en çok görüntülenen ünlülerden biri. Hatta bu yüzden ona "gerçek bir New Yorklu" diyenler var. 76 yaşındaki Waters, önceki gün yine metroda görüntülendi. Bir ara uyuklayan ünlü müzisyen ineceği durağa gelince de bulunduğu kompartımandan çıkıp yürümeye başladı.


CYNTHIA NIXON

CYNTHIA NIXON

Rol aldığı 'Sex and The City' adlı diziyle üne kavuşan ve geniş kitleler tarafından sevilen 55 yaşındaki Cynthia Nixon da metronun müdavimlerinden.

EWAN MCGREGOR

EWAN MCGREGOR

'Kırmızı Değirmen', 'Yıldız Savaşları' ve 'Büyük Balık' gibi filmlerle tanınan aktör Ewan McGregor (50) da metroyu kullanan ünlü isimlerden.

JAMIE ALEXANDER

JAMIE ALEXANDER

Rol aldığı 'Thor' ve 'Blindspot' gibi yapımlarla adından söz ettiren Jaimie Alexander (37), zaman zaman metroda objektiflere takılıyor.


KATIE HOLMES

KATIE HOLMES

'Dawson's Creek' adlı diziyle üne kavuşan ve Tom Cruise ile olan evliliğinden Suri isimli bir kızı bulunan ünlü oyuncu Katie Holmes (42), yıllardan beri metroda görüntülenen isimlerden. Artık yanında sevgilisi Emilio Vitolo da var.


LIAM HEMSWORTH

LIAM HEMSWORTH

Bir dönem Miley Cyrus ile olan ilişkisiyle gündeme gelen ve 'Açlık Oyunları' serisiyle adını duyuran Liam Hemsworth (31), metro çıkışı böyle görüntülendi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Alasya: İyileşemiyorum