Eftalya Fettahoğlu kimdir? İşte Benimle Söyle Eftalya Fettahoğlu performansı!

Eftalya Fettahoğlu kimdir? İşte Benimle Söyle Eftalya Fettahoğlu performansı!

Kanal D’nin yeni yarışma programı Benimle Söyle yayınlanan ilk bölümüyle izleyenlerin ve sosyal medya takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı. Usta sanatçıların jüri üyesi olduğu Benimle Söyle yarışmasında yarışmacılar da daha ilk bölümde izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Eftalya Fettahoğlu kimdir? İşte Benimle Söyle yarı finaline kalan Eftalya Fettahoğlu performansı!

14 Mayıs 2019, Salı 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Benimle Söyle jüri üyeleri kadar yarışmacıları ile de gündemde. Benimle Söyle yayınlandığı ilk günden itibaren tekrar yayınlarında da izlenmeye devam ediyor. Benimle Söyle takipçileri internette sıklıkla Benimle Söyle Eftelya performansını merak ediyor. Peki, Eftalya Fettahoğlu kimdir? İşte 100 jüriden 97’sini ayağa kaldıran Benimle Söyle Eftalya Fettahoğlu performansı!

Benimle Söyle'nin ilk bölüm yarışmacılarından Eftelya Fettahoğlu'nın canlı performansı sizlerle...

Program, yarışmacının şarkı söyleme ve sahne performansıyla karşısındaki 100 kişilik jüriyi etkilemesi, ayağa kaldırması ve kendisine eşlik ettirmesi üzerine kurulu. Yarışmacı, ayağa kaldırdığı her jüri için bir puan kazanacak ve en yüksek puan kazanan yarışmacılar finale gidecek.

EFTALYA FETTAHOĞLU KİMDİR?

Eftalya Fettahoğlu Bakırköy İmam Hatip Lisesi’nden 2012 yılında mezun oldu. 2017 yılında Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüden mezun oldu.

Amatör olarak müzik ile uğraşan 2 ay Şan dersi alan Fettahoğlu, 2018 yılında ise Serhan Emirmiran ile evlendi. Fettahoğlu, son olarak katıldığı Benimle Söyle yarışmasında sergilediği performansla nefes kesti. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Müge Anlı'nın stüdyosuna mesafeli sarılma düzeneği kuruldu