Eğitim - Kariyer Sivas Milli Eğitim Müdürü öğrencileri uyardı! Altın değerinde bir tavsiye: Kitap okumayı unutmayın

Sivas Milli Eğitim Müdürü öğrencileri uyardı! Altın değerinde bir tavsiye: Kitap okumayı unutmayın

Paylaş
Sivas Milli Eğitim Müdürü öğrencileri uyardı! Altın değerinde bir tavsiye: Kitap okumayı unutmayın

14 Haziran Cuma, öğrencilerin en mutlu olduğu günü. Çünkü eğitim öğretim yılı son erdi ve öğrenciler, karne heyecanıyla güne uyandı. Tatil olmasını büyük bir umutla bekleyen öğrencilere önemli bir tavsiye Sivas Milli Eğitim Müdürü’nden geldi. İşte tüm detaylar…

Sivas Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, Şehit Âdem Koç İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Okul idarecilerinden okulun durumu ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alan Yener, daha sonra sınıf ziyaretlerinde bulundu.

Haberin Devamı

BOL BOL DİNLENİN VE KİTAP OKUYUN

Bir süre öğrencilerle sohbet eden Yener, "Tatil süresince bol bol dinlenin, ailenizle vakit geçirin ve kitap okumayı ihmal etmeyin. Kitaplar, bilgi hazinemizi zenginleştirir ve ufkumuzu genişletir" dedi.

ÖĞRETMENLERLE SOHBET ETTİ

Yener, sınıf ziyaretinin ardından okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti. Yoğun bir çalışma temposuyla geçen 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonuna gelindiğine vurgu yapan Yener, bu süreçte özveriyle görev yapan tüm öğretmenlere teşekkür etti. Yener, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi.