Eğitimin yarını Boğaziçi'de konuşulacak

Eğitimin geleceği konusunda yaptığı çalışmalarla dikkat çeken birçok isim 25 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek Yarının Eğitimi Zirvesi’nde buluşuyor

08 Kasım 2017, Çarşamba 17:25
A A
Uluslararası akademisyenler ağı TAF Network'ün ‘Nitelikli Bir İnsan Dünyaya Bedeldir’ sloganıyla düzenlediği Yarının Eğitimi Zirvesine, Türkiye ve dünyadan önemli isimler katılacak. Zirvede eğitimin geleceği ele alınırken, güncel sorunlar da tartışılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Doç.Dr. Yusuf Tekin, Finlandiya Eski Eğitim Bakanı Krista Kiuru, University College London’dan Doç. Dr. Yasemin Allsop, MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut, Psikiyatrist ve Yazar Prof. Dr. Kemal Sayar, Klinik Psikolog Dr. Mehmet Dinç ve Khan Academy Türkiye Direktörü Alp Köksal gibi alanında öncü isimler konuşmacı olarak zirvede yer alacak.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.