Ekin Mert Daymaz, Hazal Filiz Küçükköse ile yakınlaştı

Stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu ile aşkı sekteye uğradığı konuşulan oyuncu Ekin Mert Daymaz, fırsat kaybetmeden çapkınlık turuna çıktı. Önceki gün Alaçatı'ya giden Daymaz, iddiaya göre burada meslektaşı Hazal Filiz Küçükköse ile yakınlaştı

09 Nisan 2019, Salı 09:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eliz Sakuçoğlu ile geçen yıl aşk yaşamaya başlayan Ekin Mert Daymaz, hızlı çıktı. Daymaz, Temmuz 2018'de Sakuçoğlu ile objektiflere yakalanınca ikilinin aşkı ifşa olmuştu.

Dokuz aydır ilişkilerini gözlerden uzak yaşayan çiftin, son dönemde ayrıldıkları yönünde dedikodular çıktı. İkiliden ayrılık haberlerine yalanlama gelmezken 28 yaşındaki Ekin Mert Daymaz ise yeni heyecanlara yelken açtı.

Geçen hafta sonu İzmir'e giden oyuncu, Alaçatı'daki Hammam adlı mekanda geç saatlere dek eğlendi. Daymaz, iddiaya göre mekanda oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile samimiyeti ilerletti. İkili, sarmaş dolaş dans edip birbirlerini öpücüklere boğdu.

İki oyuncu, eğlence sonrası da birbirlerini sosyal medyada takibe aldı. Ekin Mert Daymaz'la sosyal medyada takipleşmeyi sürdüren Eliz Sakuçoğlu'nun ise Alaçatı'daki sıcak geceyi öğrendikten sonra nasıl bir hamle yapacağı merak konusu oldu.

Eliz Sakuçoğlu, geçen yaz ailesiyle tanıştırdığı Eki Mert Daymaz için "Ekin, bana iyi geldi" diyerek oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

EVLİLİĞİ OLAYLI BİTMİŞTİ

EVLİLİĞİ OLAYLI BİTMİŞTİ

Hazal Filiz Küçükköse, kendi gibi oyuncu Tuan Tunalı ile 4 yıllık evliliğini geçen yıl olaylı şekilde bitirmişti..


KENDİNİ ELE VERDİ!

KENDİNİ ELE VERDİ!

Hazal Filiz Küçükköse, sosyal medyada Ekin Mert Daymaz'ın fotoğrafını paylaşarak da adeta kendini ele verdi. (Takvim)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Fosforoğlu: 19 yıldır her 8 Nisan çok zor annem