Sans Postasi 21 Haziran'da büyük ikramiye 4 milyon lira!

21 Haziran'da büyük ikramiye 4 milyon lira!

21 Haziran'da büyük ikramiye 4 milyon lira!

21 Haziran Çekilişi'ne özel olarak tam bilet fiyatı 30 TL. Satılan bilete çıkana kadar çekiliş tekrarlanacak. Milli Piyango çekilişi en uzun gün yaz gündönümü özel çekilişi olarak 21 Haziran'da yapılacak.

Milli Piyango'da 21 Haziran Özel Çekilişi gerçekleştirilecek. Bu çekilişe özel tam bilet fiyatı 30 TL. 4 milyon liralık büyük ikramiye, satılan bir bilete isabet edene kadar çekiliş devam edecek. 4 milyon liralık büyük ikramiyenin yanı sıra 10 kişiye de 1 milyon TL ikramiye kazanma şansı sunuluyor. Oyunseverler, 21 Haziran çekiliş biletlerini, ister gezici bayiden, ister bayiden isterlerse millipiyangoonline.com adresinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından alabilirler.

İSTEDİĞİNİZ NUMARALARLA KENDİ BİLETİNİZİ OLUŞTURUN

Milli Piyango biletlerini geleneksel olarak sabit ya da gezici bayilerden “klasik basılmış bilet” olarak almayı hemen herkes biliyor. Bunun yanı sıra Milli Piyango biletlerinizi şu yollarla da alabilirsiniz:

  • Milli Piyango bayilerindeki oyun terminalinden rastgele dijital bilet alabilirsiniz. Sistem size dijital çıktı olarak tıpkı sayısal oyunlardaki gibi bir kupon verecek. Üzerindeki QR kod ile bunun klasik biletten bir farkı yoktur.
  • Yine bayi terminalinden, istediğiniz özelliklere uygun bilet numaraları talep edebilirsiniz (“Son rakamı 7 olsun”, “1’le başlasın 1’le bitsin” ya da “son iki rakamı 33 olsun” gibi talepleriniz mevcut bilet numaraları arasından oluşturulacaktır.)
  • www.millipiyangoonline.com adresinden veya Milli Piyango’nun mobil uygulamasından oyun hesabı açarak kendi biletinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Burada 6 basamaklı biletinizin istediğiniz basamağındaki sayıları seçerek kendi şansınızı kendiniz tayin edebilirsiniz. Bu yöntemle de tam yarım ya da çeyrek bilet tercihinizi belirteceksiniz.
SIRADAKİ HABER