Sans PostasiÇılgın Sayısal Loto'da heyecan sürüyor! Büyük ikramiye 83 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto'da heyecan sürüyor! Büyük ikramiye 83 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto'da heyecan sürüyor! Büyük ikramiye 83 milyon TL

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da canlı yayınla YouTube/millipiyangotv Youtube kanalında ve millipiyangoonline.com'da olacak

Çılgın Sayısal Loto'da ikramiye 83 milyon lirayı aştı. 1 kolon Çılgın Sayısal Loto oynayan herkes bu heyecana ortak olabilir. Çılgın Sayısal Loto ile hayallerinize kavuşabilirsiniz.

HAYALLERİNİZE SINIR KOYMAYIN!

Çılgın Sayısal Loto'nun 83 milyon lirayı aşan çılgın ikramiyesi size çıksa hangisini alırdınız? Ada mı, futbol takımı mı? Ucu bucağı olmayan çılgın hayalleriniz için bu akşam şansınızı denemeyi unutmayın

SÜPERSTAR İLE KAZANCINI KATLA!

SüperStarı oynamak çok basit. Oyunseverler bayilerden, millipiyangoonline.com sitesinden ve mobil uygulamadan her zamanki gibi 6 numara belirleyerek Çılgın Sayısal Loto için işaretlemelerini yapacak. SüperStar’ı da oynamak isterlerse Çılgın Sayısal Loto kolonunun üzerindeki ‘SüperStar’ yazan kutucuğu işaretlemeleri gerekecek. Ardından kolonun en sağındaki mavi renkle belirlenmiş olan “SüperStar” kolonundan bir sayı belirleyecek. Eğer Çılgın Sayısal Loto kolonunda SüperStar yazan kutucuğu işaretleyip, mavi kolonda sayı işaretlemezse sistem otomatik olarak bir SüperStar rakamı belirleyecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO'DA SİSTEM OYUNU NASIL OYNANIR?

Bir kolona 6 numaradan fazla işaretleyerek şansınızı artırabilirsiniz. SİSTEM oyununda seçtiğiniz sayıları içeren farklı kombinasyon elde edersiniz. Bunların kolon tutarı kadar ücret ödeyerek oyuna katılabilirsiniz.

>Çılgın Sayısal Loto oynarken en az 6 numara işaretlenmelidir. Bir kolonda 7 veya daha fazla numara işaretlenmesi durumunda sistem oyunu devreye girer. Bir kuponda birden fazla sistem oyunlu kolon oynanabilir.

>Sistem oyununda işaretlenen fazla numaraların da dahil olacağı 6’lı kolon kombinasyonları sistem tarafından oluşturulur.

>Sistem oyununu oynamak için bir kolonda en az 7, en fazla 19 numara işaretlenebilir.

Sistem oyununa örnek: Aşağıdaki 7 numaranın işaretlenmesi durumunda oluşan kombinasyonlu kupon örneği:

Çılgın Sayısal Lotoda heyecan sürüyor Büyük ikramiye 83 milyon TL

7 numaraya göre oluşan kombinasyonlar aşağıda:

Çılgın Sayısal Lotoda heyecan sürüyor Büyük ikramiye 83 milyon TL

Çılgın Sayısal Lotoda heyecan sürüyor Büyük ikramiye 83 milyon TL

SIRADAKİ HABER