Sans PostasiOnline oynayan kolayca kazanıyor

Online oynayan kolayca kazanıyor

Paylaş
Online oynayan kolayca kazanıyor

Milli Piyango’nun 2024 Yılbaşı Özel Çekilişi’nde 400 Milyon TL'lik büyük ikramiye, biletini online oynayan İstanbullu talihliye çıkmıştı.

Milli Piyango ve tüm sayısal oyunları dijital kanallardan oynamak çok pratik. Online ile kazananların sayısı her geçen gün artıyor.

Haberin Devamı

Milli Piyango biletleri ve diğer sayısal oyunları geleneksel olarak her zamanki gibi en yakın bayi, market ya da gezici bayilerden giderek alamayanlar için fırsat kaçmadı. Fiziki olarak bilet almak ya da şans oyunu kuponunu yatırmaya gitmek istemeyenler için dijital satış kanalı hem hijyenik hem de pratik bir çözüm yolu olarak öne çıkıyor. www.millipiyangoonline.com adresindeki ekrandan ya da Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından hızlıca bir oyun hesabı açarak biletlerinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik Milli Piyango biletinizi ya da dilediğiniz sayısal oyununuzu oluştururken istediğiniz sayıları seçebilirsiniz. Yani mesela biletinizde uğurlu sayınız ya da istediğiniz amorti rakamını bizzat kendiniz ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde sözgelimi Süper Loto’da da şehrinizin plaka numarası ya da doğum tarihinizi ekleyerek kendi kuponunuzu oluşturabilirsiniz. Bu yöntemle alacağınız bir bilete ikramiye çıkınca da kazandığınız para direkt olarak online hesabınıza geçecek.

Haberin Devamı

SÜPER LOTO’DA BÜYÜK İKRAMİYE DÖRT KEZ DİJİTALDEN ÇIKTI

Son olarak Süper Loto’nun 26 Mart çekilişinde 29 Milyon 652 bin TL online kanaldan oynanan bir kupona çıktı.

10 Ağustos 2021 19 Milyon 461 Bin TL
20 Ocak 2022 119 milyon 693 Bin TL
5 Ocak 2023 53 Milyon 81 Bin 219 TL
26 Mart 2024 29 Milyon 652 Bin TL

Online oynayan kolayca kazanıyor