EkonomiVakıfbank'tan müşterileri için yeni hizmet!

Vakıfbank'tan müşterileri için yeni hizmet!

Vakıfbank'tan müşterileri için yeni hizmet!

Büyüklüğü fark etmeksizin işletmelerin kendi alacaklarını yönetebilecekleri ve tahsilatlarını kolaylıkla gerçekleştirebileceği yeni uygulama hizmete sunuldu

Kısa süre önce devreye aldığı yenilikçi ödeme ve tahsilat ekosistemi  kapsamında, işletmelerin kendi alacaklarını kolaylıkla yönetebilecekleri ve tahsilatlarını VakıfBank aracılığı ile gerçekleştirecekleri Vinov İşyeri uygulamasını hizmete sundu.

 Bir sonraki bankacılık mottosuyla her segmentten bankacılık müşterisi için tüm ödeme ve tahsilat süreçlerine kolaylık, hız ve güven kazandıran Vinov çağını başlatan banka, bu ekosistemi daha da geliştirecek çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, toptan ve perakende satış yapan, bayilik/mağaza ağına sahip işletmeler başta olmak üzere tahsilat gerçekleştirmek isteyen her büyüklükte işletme ve kuruma yönelik Vinov İşyeri uygulaması devreye alındı.

“En yeni tahsilat kanalı”

 VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Alaattin Şimşek, yeni uygulamaya ilişkin değerlendirmesinde, “Günümüzde yaygın bayi, müşteri, şube ağına sahip işletmeler için tahsilat güvencesi ve tahsilatlarını sağlıklı vade yapısında yönetebilme ihtiyacı en kritik konular arasında yer alıyor. Öngörülebilir, güvenli ve ihtiyaca yönelik dinamik bir tahsilat yapısı oluşturan işletmeler likiditeye erişim kolaylığı sağladıkları gibi tahsilat ve ödemeler arasındaki vade uyumsuzluğu kaynaklı sorunların da önüne geçiyor. Türk Lirası cinsinden tüm ödeme ve tahsilatlarda VakıfBank garantisi sunan, tümüyle dijital, 7/24 kullanılabilen, yenilikçi bir ödeme ve tahsilat ekosistemi olan Vinov, kısa sürede ekonominin tüm aktörlerinden yoğun ilgi gördü. İlk etapta borçlu tarafından yürütülen bir süreç üzerinden işleyen sistemi 360 derece kullanıma açmak amacıyla akışın alıcı tarafından başlatılmasına imkân veren ve tahsilat ürünü niteliği taşıyan Vinov İşyeri uygulamasını devreye aldık. Vinov İşyeri uygulamasından yararlanmak için işletmelerin herhangi bir donanıma ihtiyacı bulunmuyor. Sadece kullanıcı adı ve şifre ile erişim sağlanan bir web portali olarak tasarlanan Vinov İşyeri, VakıfBank’ın en yeni tahsilat kanalı” diye konuştu.

Vakıfbanktan müşterileri için yeni hizmet

 

SIRADAKİ HABER