Ekonomik ve sade yaz gelinleri

Mayıs- temmuz arası nikah masasına oturan ünlü isimler gelinlik konusunda hiç abartıya kaçmadı. Hem sade hem de ekonomik modelleri tercih ettiler. Seçtikleri tasarımlar satış rekoru kırdı. Müge Dağıstanlı/POSTA

12 Ağustos 2020, Çarşamba 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sunucu Ezgi Avcı 3 yıldır birlikte olduğu Beşiktaş formasını giyen Karadağlı basketbolcu Nemanja Djurisic ile haziran ayında hayatını birleştirdi. Avcı'nın gelinliği 2 bin TL.


2014’te aşk yaşamaya başlayan Gupse Özay ile Barış Arduç temmuz ayında sürpriz bir kararla Çeşme’de nikah masasına oturmuş, sadece 2 şahidin huzurunda mutluluğa imza atmıştı. Gupse’nin nikahta gelinlik yerine giydiği beyaz elbisesi çok beğenilmiş, merak konusu olmuştu. Markası; Charo Ruiz. Fiyatı 3 bin 500 TL.Ünlü oyuncu Songül Öden, 4 yıldır birlikte olduğu iş insanı Arman Bıçakçı ile temmuz ayında aile arasında gerçekleştirdikleri sade bir nikah töreniyle dünyaevine girdi. Öden'in, Barrus Landon marka gelinliğinin fiyatı 10 bin TL.

Oyuncu Didem Balçın, avukat nişanlısı Can Aydın ile mayıs ayında nikah masasına oturdu. Yaz aylarında evlenmeyi düşünen çift sürpriz bir kararla karantina günlerinde dünyaevine girdi. Didem Balçın'ın giydiği sade gelinliğin fiyatı 6 bin TL.


Oyuncu Şilan Makal, bir süredir aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi Şener Özbayraklı ile mayıs ayında evlendi. Çiftin nikah törenine corona virüs sebebiyle sadece aileleri katıldı. Makal'ın giydiği gelinliğin fiyatı 4 bin 500 TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu'nun aşk pozu