Elbise giymek yerine kendini boyadı

Televizyon yıldızlığından işkadınlığına geçiş yapan Lucy Mecklenburgh, kendi markası için imkanlarını sonuna kadar kullandı

11 Ocak 2014, Cumartesi 14:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar

Televizyon yıldızlığından işkadınlığına geçiş yapan Lucy Mecklenburgh, kendi markası için imkanlarını sonuna kadar kullandı.

elevizyon yıldızlığı ile başladığı kariyerine kısa sürede başarıyı yakalayarak işkadını olarak devam eden Lucy Mecklenburgh, yeni ürünü için yaptığı tanıtım ile gündemde.

İngiliz televizyonlarının TOWIE adlı realite şovu ile ünlü olan Mecklenburgh, daha sonra egzersiz web sayfası ile başarılı bir kariyere devam etti. Mecklenburgh işkadını olarak iyice serpilmiş olmalı ki şimdi de yeni bir ürünle piyasaya giriyor. Genç oyuncu MeckTone adını verdiği detoks içeceğini tanıtıyor.

Daily Mail`in haberine göre kendi markasının tanıtımı için imkanlarını sonuna kadar kullanan Mecklenburgh, kamera karşısında düzgün fiziğini sergilemekten de çekinmedi. Üzerinde sadece boyalarla yapılmış çizgiler olan Mecklenburgh'ün formda vücudunun ünlü yıldızın satışlarını artırması muhtemel.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burcu Biricik: Geçmişimde cinsel taciz yaşadım!