Elçin Sangu aldatıldı mı? Sevgilisi Yunus Özdiken'den açıklama geldi (Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir?)

Oyuncu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken'in "Amerika'da büyümedik, öpüşme sahnelerini izleyemem." sözlerinin ardından, genç bir kadınla sarmaş dolaş fotoğrafları ortaya çıktı

15 Kasım 2017, Çarşamba 12:19
A A

Mutluluk Zamanı filminde Elçin Sangu'nun rol arkadaşı Barış Arduç ile öpüşme sahnelerini izlemeye katlanmayan Yunus Özdiken "Amerika'da, İsviçre'de büyümedik. Sahneleri izlememe hakkım da olsun." demişti. Yunus Özdiken'in genç bir kadın ile samimi görüntüleri ortaya çıktı.

Yunus Özdiken ile genç kadının samimi görüntülerin çıkması ortalığı karıştırdı.

ELÇİN SANGU'NUN FİLMİNİN PARTİSİNDE YAKINLAŞMA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

ELÇİN SANGU'NUN FİLMİNİN PARTİSİNDE YAKINLAŞMA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre fotoğraflar Mutluluk Zamanı filminin after partisinde çekildi. İkili bu görüntüleri verirken, Elçin Sangu'nun da partide olduğu iddia edildi.

GÖRÜNTÜLERİ BARIŞ ARDUÇ HAYRANLARININ YAYDIĞI KONUŞULUYOR

GÖRÜNTÜLERİ BARIŞ ARDUÇ HAYRANLARININ YAYDIĞI KONUŞULUYOR

Elçin Sangu'nun sevgilisinin görüntülerini Barış Arduç hayranlarının yaydığı da iddialar arasında yer aldı. Hayranların bu görüntüleri yaymasının nedeni de Barış Arduç ile Elçin Sangu'nun çok yakıştırılması olduğu söylendi.

YUNUS ÖZDİKEN ANINDA YALANLADI

YUNUS ÖZDİKEN ANINDA YALANLADI

Haber çıkar çıkmaz Yunus Özdiken'den yalanlama geldi. Yunus Özdiken, "O kadın Beril Varol. Elçin ile benim asistanım. Böyle haberlerin çıkması saçmalık" dedi.

Elçin Sangu ve Barış Arduç'un sevenleri ''Madem öpüşmeye kızıyorsun, sevgilin olduğu halde neden başkasıyla öpüşüyorsun.'' mesajlarıyla Yunus Özdiken'e tepki gösterdi.

Mutluluk Zamanı filminde Elçin Sangu ve Barış Arduç'un öpüşme sahneleri dikkat çekmişti.

Filmdeki romantik öpüşme sahneleri başlayınca Elçin Sangu’nun sevgilisi Yunus Özdiken sessizce salondan çıktı, o sahneler bitince de gelip yerine oturdu.

Yunus Özdiken bu davranışından sonra, "Elçin'e ve işine saygı duyuyorum. Kendisine de çok güveniyorum. Çok profesyonel bir kişidir. Ne kadar iyi eğitim alırsanız veya büyütülürseniz büyütülün bu topraklarda belli bir bakış açısı ile büyütülüyorsunuz. Amerika veya İsviçre'de büyümedik" açıklamasını yapmıştı.

ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ YUNUS ÖZDİKEN KİMDİR?

ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ YUNUS ÖZDİKEN KİMDİR?

Magazin ve sanat dünyasının dışında bir kariyeri olan Yunus Özdiken, özel bir firmada ekosistem koordinatörlüğü yapıyor. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezun olan Yunus Özdiken, Yüksek Lisan eğitimini Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı.

Barış Arduç ile aşk iddialarından rahatsız olan Elçin Sangu, sevgilisi için şunları söylemişti: Beni yolda kim görse, Barış'ı soruyor. Hayatımdaki kişiye (Yunus Özdiken) ayıp. Sevgilim olduğunu bile bile dedikodu çıkarıyorlar. Yoruldum artık. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmemi sağlıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...