Elçin Sangu eski saçlarına döndü

Elçin Sangu yeni bir projede rol almak için kızıl olan saçlarını sarıya boyatmıştı. Sangu proje biter bitmez eski rengine geri döndü.

07 Kasım 2021, Pazar 13:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Kiralık Aşk' dizisindeki kızıl saçlarıyla izleyicinin gönlünde taht kuran güzel oyuncu Elçin Sangu geçtiğimiz haftalarda bir kuaför çıkışı objektiflere yansımış ve yeni bir proje için saç renginde değişiklik yaptığını belirtmişti. Yeni başlayacak olan "Yalancılar ve Mumları" dizisinden bahseden 36 yaşındaki Elçin Sangu, bu dizi için saçlarını boyattığını açıklamıştı.


Sangu'nun yeni görüntüsü hayranlarını ikiye bölmüş, oyuncunun bazı takipçileri kızıl renkteki saçlarının Sangu ile özdeşleştiğini belirterek eski imajına dönmesi gerektiğini söylerken bazıları ise yeni görüntüsünün de kendisine yakıştığını belirtmişti.


'SİNEM KOBAL'IN KOPYASI OLMUŞ'

'SİNEM KOBAL'IN KOPYASI OLMUŞ'

Oyuncu, meslektaşı Sinem Kobal'a da benzetilmiş, hakkında "Resmen Sinem Kobal’ın kopyası olmuş" , "Şimdi sen de herkes gibisin", "Elçin zaten çok güzel niye Sinem’e benzemeye çalışmış ki", "Güzel olmuş ama eski halini istiyoruz" gibi yorumlar yapılmıştı.


Geçtiğimiz günlerde Fox Tv'de yayınlanan 'Yalancılar ve Mumları' dizisine, reytinglerde geride kalması sonucu final kararı verilmesinin ardından Sangu'dan beklenen değişiklik geldi.


Rol aldığı dizinin bitmesiyle güzel oyuncu, sarı saçlarını tekrar kızıla boyattı. Yeni imajını 8,1 milyon takipçili Instagram hesabının hikayeler kısmından paylaşan Sangu, fotoğrafına "Arkadaşım yine yaptı" notunu düştü.


Çok sevilen kızıl saçlarına dönmesiyle sosyal medyada gündem olan yıldıza, "Rol için bile olsa kızıldan sakın vazgeçme" şeklinde yorumlar yapıldı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hülya Avşar derin yırtmaçlı sahne kostümüyle dikkat çekti