Elif Ece Uzun'un evlilik kriteri para

Manken Özge Ulusoy'un bir süre önce yaptığı ''Fakirle mi çıkalım?'' açıklamasına meslektaşı Elif Ece Uzun'dan destek geldi

17 Ağustos 2017, Perşembe 06:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
AliKESER / POSTA

AliKESER / POSTA

Manken Elif Ece Uzun evleneceği erkekte aradığı kriteri açıkladı.

Elif Ece Uzun ''Maddi durumu benden aşağıda olan biriyle asla evlenmem. Davul bile dengi dengine çalar'' dedi.

Özge Ulusoy'un, Kıbrıs'ta bir üniversite söyleşisi sırasında kendisine gelen soruya verdiği 'Mankenler fakirlerle mi çıksın?' yanıtı gündeme oturmuştu.

Elif Ece Uzun da bu açıklamasıyla Özge Ulusoy'a destek vermiş oldu.

ELİF ECE UZUN KİMDİR?

ELİF ECE UZUN KİMDİR?

5 Ağustos Adapazarı doğumlu olan Elif Ece Uzun 34 yaşındadır. Modellik yapan güzel Elif Ece Uzun Artvinli bir Anne ve Rizeli bir babanın kızıdır.

Elif Ece Uzun Adapazarı'nda büyüdü. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını burada okuyan Elif Ece Uzun , bir kısmını da İzmit'te okudu. Ardından ailesiyle Antalya'ya taşındı ve burada turizm-otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yapmaya başladı.

Elif Ece Uzun daha 15 yaşında Best Model yarışmasına katılarak modelliğe ilk adımını attı. Hobi olarak başladığı bu mesleği okulu bitirmesinin ardından 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı.

Bu sırada İstanbul'a yerleşen Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi'nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TVde bir show programı sunmaya başladı. Daha sonra Necmi Yapıcı ile birlikte şaka ve eğlence programı yaptı.

Çarkıfelek'te de bir dönem sunuculuk yapan güzel model 2010'da ATV'ye geçerek bir programda snuculuk yaptı. Ardından Sinan Çetin'in okulu olan Plato'da oyunculuk eğitimi alan Elif Ece Uzun Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı.

2013 yılında Vahide Gördüm'ün okulu olan Akademi 35,5'da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı. Bu tecrübenin ardından 4 yıl boyunca Eti Tutku'nun reklamlarında oynadı, halen modellik sunuculuk ve oyunculuğa devam etmekte.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkı Memnu dizisinin daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı paylaşıldı