Elimi Bırakma 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Cenk Azra'ya güvenmemekte ısrarcı

Elimi Bırakma 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde Cenk ve Azra yine yüz yüze geliyor. Azra her ne kadar masum olduğunu söylese de Cenk bir türlü mağdur olan genç kadına güvenmiyor.

26 Eylül 2018, Çarşamba 15:25
A A
Elimi Bırakma 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Cenk Azra'ya güvenmemekte ısrarcı

TRT 1'in pazar günleri seyirciyi ekran başına çekmeyi başaran dizisi Elimi Bırakma'nın 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde Azra, Cenk'in kendisine olan nefretine en sonunda tepki gösteriyor. Fakat Azra kendisini açıklamaya başlamadan Cenk üste çıkarak, genç kadının sahte ve yalanlarla dolu dünyasının olduğunu söyleyip bağırmaya başlıyor. Azra masum olduğunu ilk günkü gibi olduğunu anlatmaya çabalasa da nafile... Cenk "Ben o kızı ilk tanıdığım yerde bıraktım" diyerek çekip gidiyor.

ELİMİ BIRAKMA 10. BÖLÜM İLK FRAGMANI

Serap, Feride Hanım'ın akıl sağlığının yerinde olmadığını belirtip "Gitsin, yatsın tedavi olsun" cümlesini kuruyor. Cenk bu sözlere tepki gösteriyor. Azra bildiği gerçeği Cenk'e anlatınca yakışıklı adam neden sakladığını sorguluyor. Ve sonunda Serap'ın planı devreye giriyor ve Feride Hanım, hastaneye yatırılıyor. Serap da onun koltuğa oturmanın keyfini yaşıyor.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Meryem’in evine giden Azra, Mert’e bir adım uzaklıktadır. Sumru’nun Meryem’e ettiği tehdit işe yarayacak mıdır? Azra’nın mutluluğunu elinde taşıyan Meryem bu zorlu sınavı nasıl geçecektir?

Ameliyat olacağını öğrenen Feride Hanım ailesinden beklediği desteği alamaz. Azra’nın da yardımıyla hayata tutunan Feride Hanım ailesini bir araya getirmeye çalışır.

Feride Hanım’ın doğum günü için hazırlanan tören, Cenk’in sürpriziyle yıkılır. Azra’nın Cansu ile olan ilişkisini ortaya çıkartan Cenk’in planı istediği gibi işler. Konak bu yıkıcı haberle sarsılsa da en çok yıkılan Azra olur.

Azra’nın sırrını öğrenen Feride Hanım’ın dünyası başına yıkılır. Azra bu sırrı Cansu için saklamış olsa da, eli kolu bağlıdır. Azra, Feride Hanım’a kendisini açıklamak istese de buna engel olan Çelen ailesi Azra’yı yalnız bırakır. Cenk’in Azra’yı hayatından uzaklaştırma gayreti yeterli olacak mıdır?


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.