Elimi Bırakma 9. bölüm fragmanı yayınlandı! 8. son bölüm izle...

Elimi Bırakma 9. bölüm fragmanı yayınlandı! 8. son bölüm izle...

Elimi Bırakma 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde Cenk, Azra'nın Cansu ile olan fotoğrafını Feride Hanım'a gösteriyor. Feride Hanım fotoğrafı görür görmez neye uğradığını şaşırıyor. Cenk böylelikle intikamını alırken Azra ise herkesin içinde küçük duruma düşüyor. Bu hararetli ortama dayanamayan Feride Hanım rahatsızlanıp yere yığılıyor!

17 Eylül 2018, Pazartesi 16:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

TRT'nin pazar günleri ilgiyle izlenen dizisi Elimi Bırakma'nın 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma yeni bölümde tüm ailenin ortasında cebinden çıkardığı mektunun içerisinden Azra ile Cansu'ya ait fotoğrafı Feride Hanım'a gösteriyor. Feride Hanım fotoğrafı gördüğünde deyim yeridenyse beyninden vurulmuşa dönüyor. İhanete uğradığını düşünen yaşlı kadın, hüzne boğulurken Azra, başta Cenk olmak üzere tüm ailenin hışmına uğruyor. Ortam iyice gerilirken Feride Hanım ise rahatsızlanıp yere yığılıyor. Şimdi merak edilen konu, Feride Hanım'a ne olduğu...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Feride Hanım’ın hastalığını öğrenen Azra’nın dünyası başına yıkılır. Feride için merhem olmak isteyen Azra’nın eli kolu bağlıdır. Babaannesinin hastalığı konusunda Cenk’e açılmak istese de Feride Hanım hastalığını ailesinden gizlemeyi seçer. Azra omuzlarına binen büyük bir sırla dik durmaya çalışır.

Başı polisle derde giren Sumru’nun tek çıkış yolu Azra’dır. Ancak Azra Sumru konusunda geri adım atmamaya kararlıdır. İyice köşeye sıkışan Sumru düştüğü çıkmazdan çıkabilecek midir?

Cenk’in Cansu’ya attığı “sevgililik adımı” Tarık’ın dikkatini çeker. Cansu’yu Azra için kullandığını düşünen Tarık’la Cenk büyük bir kavgaya tutuşurlar. Azra’nın gerçek yüzünü babaannesine göstermek isteyen Cenk’in eline bir koz geçer.

ELİMİ BIRAKMA 8. BÖLÜM İZLE


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kaan Yıldırım’a yolda aşk sorusu: Utanıyorum trafik sıkıştı