Elisabeth Mas: Eşim dövdü, sevgilisi Tuba Ünsal saçlarımı yoldu

İspanyol tasarımcı Elisabeth Mas, iş insanı Caner Karaloğlu’na aşık olunca 2014’te İstanbul’a yerleşmişti. Kızları Mia 2016’da doğdu, 2017’de evlendiler. Ancak mutlulukları uzun sürmedi. Şubat 2018’de ayrıldılar. Boşanma davaları devam ediyor

12 Eylül 2019, Perşembe 07:40 Son Güncelleme:
A A

Caner Karaloğlu 8 aydır Tuba Ünsal ile birlikte. Çiftin nafaka, tazminat, mal paylaşımı ve velayet savaşıyla geçen çekişmeli dava dosyalarına şok bir olay daha eklendi.

Elisabeth Mas, 28 Ağustos Çarşamba akşamı Tarabya ve Bebek’teki 2 ayrı mekanda hem eşi Caner Karaloğlu hem de sevgilisi Tuba Ünsal tarafından şiddete maruz kaldığını iddia etti.

Caner Karaloğlu ile Tuba Ünsal’ın ‘kasten yaralama, hakaret, tehdit ve aile yükümlülüğünü ihmal’ suçlarından ceza almaları için İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na başvurdu.

TUBA ÜNSAL HAKKINDA UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

TUBA ÜNSAL HAKKINDA UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRDI

Ayrıca Tuba Ünsal hakkında uzaklaştırma kararı çıkarttı. DHA'nın haberine göre, 15 gün önce meydana gelen bu olayı avukatı Zeynep Hatemi dava dosyasına ekledi.

RESTORANDA NELER OLDU?

RESTORANDA NELER OLDU?

İddiaya göre; Elisabeth Mas arkadaşları ile gittiği restoranda eşi Caner Karaloğlu ve sevgilisi Tuba Ünsal ile karşılaştı, selam verdi. Tuba Ünsal bir anda Elisabeth Mas’ın saçlarına yapıştı.

Saçlarını Tuba Ünsal’ın elinden zor kurtaran Elisabeth Mas, restorandan ayrıldı. Ardından Bebek’teki bir gece kulübüne gitti. Eşi Caner Karaloğlu kulübe geldi. Elisabeth Mas’ın omzuna vurup şöyle bağırdı:

'SEVGİLİME NASIL SELAM VERİRSİN?'

'SEVGİLİME NASIL SELAM VERİRSİN?'

“Sen kimsin? Sevgilime nasıl selam verirsin? Bir daha selam verme.” Elisabeth Mas konuşmanın ardından eşinin tokat attığını ve tartakladığını ileri sürdü.

'KIYAFETLERİMİ GİYİYOR'

'KIYAFETLERİMİ GİYİYOR'

Elisabeth Mas mahkemeye şu iddiaları da sundu:


● Tuba Ünsal aile birliğini bozmayı hedefleyip bana iftira atmaktadır.

● Kızını da alıp eşim Caner’in evine gitmiş, asansörde çektiği fotoğrafları Instagram’da yayınlamıştır.

● Gardırobumdaki kıyafetleri giyip Instagram’da paylaşmıştır. Pozlarıyla ‘Eşini elinden aldım, çocuğunu ve evini de alırım’ mesajı vermektedir.

BOŞANMA HAKKINDA 3 İDDİA ORTAYA ATILMIŞTI

BOŞANMA HAKKINDA 3 İDDİA ORTAYA ATILMIŞTI

  1. Caner Karaloğlu eşi Elisabeth Mas’ın, kızları Mia’yı 3 aylıkken bırakıp yurt dışındaki festivallere katılmasından, partilere gitmesinden rahatsız olduğunu belirtmişti.
  2. Elisabeth Mas ise evlilikte şiddet ve hakaret gördüğünü iddia etmişti.
  3. Elisabeth Mas, arkadaşı Şeyma Subaşı’nın Meksika-Tulum ve Amerika-Miami’de Aralık 2018’de verdiği partilere katılmıştı. Caner Karaloğlu “Partiler bardağı taşıran son damla oldu” demişti.


Müge Dağıstanlı/ POSTA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aleyna Tilki hakkında soruşturma başlatıldı