Ellerini plastik kelepçeyle bağladı ve...

Beşiktaş İskelesi'nde ellerini plastik kelepçeyle bağladıktan sonra denize atlayan Mesut Çelik'i, Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde görevli çevik kuvvet polisleri suya atlayarak kurtardı

06 Aralık 2012, Perşembe 18:54
A A
Ellerini plastik kelepçeyle bağladı ve...

 Suya atlayan çevik kuvvet polislerinden Korhan Kanal, sağlık ekiplerinin müdahalesinden sonra habercilerin sorusu üzerine ‘Başta insanlık gelir’ diye konuştu.

Beşiktaş İskelesi’nde saat 16.30’da meydana gelen olayda, 20 yaşındaki Mesut Çelik ellerini plastik kelepçeyle bağladıktan sonra denize atladı. Olayı gören çevik polislerden Korhan Kanal ve Çetin Demirci havanın soğuk ve yağışlı olmasına aldırış etmeden, hemen suya atladı.

startFlvPlayer_Posta("divFlvPlayer8340","8340","201212","8340-7.jpg");Mesut Çelik’e ulaşan polisler hemen kıyıya getirdi. Arkadaşlarının yardımı ile sahile çıkardılar. Yağmur altında soğuktan titreyen Mesut Çelik’i polisler mont ve bere giydirerek korumaya çalıştı.

Olay yerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri Mesut Çelik’i sedyeyle ambulansa koydu. Arkadaşlarının çevik kuvvet aracına götürürdüğü ıslanan çevik kuvvet polisi Korhan Kanal, habercilerin sorusu üzerine, ‘Başta insanlık gelir’ dedi. Mesut Çelik’in neden denize atladığı araştırılıyor.

Mustafa ÖZDABAK/İSTANBUL,(DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...