Elon Musk ve yeni sevgilisi Grimes'ın ilişkisi yapay zeka esprisi ile başladı

Met Gala 2018'in en çok dikkat çeken çifti sürpriz aşklarıyla Elon Musk ve yeni sevgilisi Grimes oldu. İlk ipuçları Mart ayına giden ilişkinin temellerinin yapay zeka ile ilgili bir espiri ile başladığı iddia edildi

09 Mayıs 2018, Çarşamba 10:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

MET Gala 2018’in en çok dikkat çeken ve konuşulan olayı, Elon Musk ve Grimes’ın sürpriz aşkı oldu. Teknoloji dünyasının deha adamı Elon Musk ve Pop'un avangart prensesi Grimes, gerçek ismiyle Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı, Claire Boucher, şaşırtan birliktelikleriyle kırmızı halıya damga vurdular.

"Şubat ayında ayrıldığı eski sevgilisi Amber Heard ile kırmızı halıda karşılaşan Elon Musk, Claire Boucher ile birlikteliğinin ilk ipuçlarını Mart ayında Twitter’da vermişti. Grimes’ın yeni müzik videosu Venus Fly için "Uzun süredir gördüğümün en iyi video sanatı" şeklindeki yorumunu tweet atan Musk’ın bu hızlı ve beklenmedik hamlesi herkesi şaşırttı.

Kırmızı halıda birlikteliklerini duyuran çiçeği burnunda çift röportaj verirken, Elon Musk kız arkadaşının elbise tasarımına yardım ettiğini de itiraf etti. Grimes'in kolyesi Tesla'nın logosuna benzetildi. 

Tesla'nın 46 yaşındaki CEO'su ile Grimes'in yapay zeka ile ilgili bir şaka vesilesiyle geçtiğimiz Mart ayında tanıştıkları ortaya çıktı. 

"İkilinin tanıyma hikayesini anlatan kişi "Elon, Rococo Basilisk şakası yapmak için fikir arıyordu ve Grimes'in bu konuda şaka yaptığını görünce ondan yardım istedi. Grimes, üç yıldır ilk defa birinin şakayı anladığını söyledi. İkisi de yapay zekayla dalga geçti" dedi.

Sürpriz aşklarıyla MET Gala 2018’in en çok konuşulan çifti olmayı başaran Elon Musk ve Grimes’ın ilişkileri nasıl ilerleyeceği şimdiden konuşulmaya başladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Kobal'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu