Elsa Hosk: Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim

İlk kez anne olmak için gün sayan dünyaca ünlü model Elsa Hosk, bir takipçisinin "Fiziğinizin değişecek olması sizi endişelendirmiyor mu?" sorusuna yanıt verdi. Hosk, "Hayır, hayat böyle şeyleri düşünmek için çok kısa. Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim" dedi.

18 Kasım 2020, Çarşamba 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgilisi Tom Daly'den ilk bebeğini bekleyen Victoria's Secret modellerinden Elsa Hosk, takipçilerinin sorularını yanıtladı.


Anne olmak için gün sayan Hosk, "Gebeliğin en güzel yanı, kızımın tekmeleri; en kötü yanıysa, vücut ısısının sürekli yüksek olması" ifadelerini kullandı.

Hamburger ve makarna yemiş

Hamburger ve makarna yemiş

Hosk, hamileliğinin başlarında hamburger ve makarna yediğini, şimdilerde ise Tayland ve Hint mutfağına merak sardığını ifade etti.

'Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim'

'Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim'

Ünlü model, "Fiziğinizin değişecek olması sizi endişelendirmiyor mu?" sorusuna ise, "Hayır, hayat böyle şeyleri düşünmek için çok kısa. Doğumdan sonra mesleğime devam edeceğim" şeklinde yanıt verdi.

Hayatının bir döneminde alkolik olduğunu açıklayan 31 yaşındaki Hosk, geçtiğimiz aylarda kendisiyle ilgili itiraflarda bulunmuştu.

'New York ezici oldu ve daha da kayboldum'

'New York ezici oldu ve daha da kayboldum'

Zamanla kendini temizlediğini söyleyen Elsa Hosk, şu ifadeleri kullanmıştı:

"10 yıl önce kendimi kaybettiğim bir dönemde New York'a taşınmaya karar verdim. Herhangi bir iş rezervasyonu değildi. New York ezici oldu ve daha da kayboldum. Tüm problemlerin bende başladığını anlamak zaman aldı. Anladığımda temizlendim, ayıldım ve alkolik olduğumu, dışarıda ayık yaşayan bütün bir dünya olduğunu öğrendim."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER MasterChef Eray kaç kilo verdiğini açıkladı