Emel Sayın: Tarık'ı kaybettiğime inanamıyorum, hiçbir zaman unutamadım

Eylül 2016'da kanserle mücadelesini kaybeden Tarık Akan'ın geçen günlerde ölüm yıl dönümüydü. Etiler'de görüntülenen ve bir dönem Tarık Akan'la aşk yaşayan usta sanatçı emel Sayın, hala inanamadığını söyledi.

23 Eylül 2021, Perşembe 08:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yeşilçam'ın efsane oyuncularından 75 yaşındaki Emel Sayın, önceki gün Etiler'de görüntülendi. AVM'de manajeri ile toplantı yaptığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Tarık Akan’ı ölüm yıldönümünde anan Sayın, “Tarık'ı kaybettiğime inanamıyorum" dedi. Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; ünlü oyuncuyu, hiçbir zaman unutmadığını da söyledi.

"TARIK'I KAYBETMEK ÇOK ZOR GELDİ BANA"

"TARIK'I KAYBETMEK ÇOK ZOR GELDİ BANA"

2017 yılında Kanal D Haber’e konuşan oyuncu, "Tarık ile apayrı bir durum. Bir duygusal bağ var. Tarık'ı kaybetmek çok zor geldi bana. Çok şey öğretti bana" demişti.

"Tarık bana 'Emel, bak seni seven adam yanında. Ve sen onu seviyorsun. Onun gözlerine bakarak aşkını anlatan bir şarkı söyleyeceksin. Lütfen toparla sadece bunu düşün' dedi.

"Ve ben kendime geldim. Hiçbir şey olmamış gibi şarkıyı söyledim."

Emel Sayın, Tarık Akan'ın 2016 yılındaki vefatının ardından Twitter'a meslektaşı ile eski bir fotoğraflarını koyup, "Güle güle güle sevgili... TARIK" mesajını yazmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Sönmezer'den Mustafa Üstündağ'a: Sunuculuk hayatını bırakın, hiç size göre değil