Emilia Clarke'tan Game of Thrones spoiler'ı

Solo: A Star Wars Story (Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi) ile sinemada seyirciyle buluşan Game of Thrones’un Daenerys Targaryen'ı Emilia Clarke dizinin final sezonu hakkında spoiller verdi. Clarke dizide ilk kez aynı karede rol alacağı oyuncuları açıkladı. (SPOILER: Bir eserin henüz okunmamış veya izlenmemiş konusu ve detayları hakkında verilen bilgi)

25 Mayıs 2018, Cuma 13:39 Son Güncelleme:
A A

Game of Thrones’un final sezonunun çekimlerinde sona yaklaşılırken başrol oyuncusu Emilia Clarke kendi sahneleriyle ilgili dikkat çekici bir beyanda bulundu.

Emilia Clarke, ünlü karakteri Daenerys’in son sahnelerini çekerken duygusal anlamda ‘perişan olduğunu’ söyledi.


Emilia Clarke geçtiğimiz günlerde Vanity Fair’a verdiği röportajda Game of Thrones’un final sahneleriyle ilgili de konuştu. Dizinin çekimleri devam ediyor olsa da Clarke’ın canlandırdığı karakterin sahnelerinin tamamlandığı ortaya çıktı.

Clarke’ın final sezonuyla ilgili verdiği bir diğer ipucu, Stark kardeşler Sophie Turner ve Maisie Williams ile ortak sahnelerde rol almasıydı.

Emilia Clarke bu iki oyuncuyla daha önce dizi setinde birlikte çalışmadığını belirtti.

Clarke’ın bir diğer ilgi çeken açıklaması ise sette günlük tutmasıyla ilgiliydi. Ünlü oyuncu setin son günlerinde, cep telefonunun dahi yasaklandığını ve günlük tutarak hatıralarını kaleme aldığını söyledi.

Clarke düşüncelerini yazarken set fotoğrafçısı Helen Sloan ise bu anların fotoğraflarını çekmiş.

Clarke bu anları bir ihtimal hayranlarla paylaşabileceğini söyledi.

Ekran fenomeni Game of Thrones’un son sezonu 2019 yılı içerisinde prömiyer yapacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aslıhan Doğan'dan kayınvalidesine destek