Emily Ratajkowski, nam-ı diğer Emrata'nın beslenme ve egzersiz rutini

İsmi Emily Ratajkowski ama biz onu daha çok Instagram kullanıcı adı olan Emrata ile anıyoruz. Hamilelik haberleri geçtiğimiz haftalarda çıktı, gebe karnıyla bile fit, hala ince. Biz onu hep dümdüz, neredeyse içe çökük karnıyla hatırlayacağız. Hiç, Emrata'nın karnına bakıp 'Böyle bir karın nasıl gerçek olabilir' diye düşünmediniz mi? Biz de, Emrata'nın diyet ve egzersiz rutinini inceledik.

25 Kasım 2020, Çarşamba 17:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sabah

Sabah

Sabahları bir fincan filtre kahve ve bir hamur işi kouign-amann. Bu ikili için sürekli gittiği kafe ise Blacktop Coffee…

Öğlen

Öğlen

Öğlenleri çoğunlukla sandviç ya da salata tükettiğini dile getiriyor. Eğer çalışıyor ve set ortamındaysa burada bir yemek hizmeti verildiğini ve seçeneğinin bu şekilde çoğaldığını ya da yemek için kendilerine yardımcı olmalarını istediğini dile getiriyor. Ünlü manken, öğle yemeklerinde meyve suyu tüketmeyi de sevdiğini özellikle zerdeçal ve pancar sularına bayıldığını dile getiriyor.


Akşam

Akşam

Akşamları ise Emily’nin arkadaşları ile buluşma ve sosyalleşme vakti. Akşam yemeklerini bu sebeple genellikle dışarıda yediğini söylüyor. Emily akşam yemeklerinde favorisi olan İtalyan restoranı Bestia’ya gitmeyi sevdiğini; buradaki şarap ve kokteyllerin çok çok lezzetli olduğunun altını çiziyor. Karbonhidrat tüketmekten kaçındığı zaman ise lezzetli sushi seçeneklerine sahip Café Gratitude’u tercih ettiğini dile getiriyor. Hafif beslenmek istediği günlerde de sushinin iyi bir seçenek olduğunu düşünüyor.

Denge sağlıyor

Denge sağlıyor

Çılgınlar gibi spor salonu ve antrenörler arasında mekik dokumaktan ziyade abarttığını düşündüğü zamanlar daha çok sebze ve et odaklı gidip evde yemek yemeyi tercih ediyor. Yemek yapmaktan da hoşlanan Emily şeker ve tuz oranlarına dikkat ederek yemek yapıyor. Bu sayede ne yediğini kontrol etmeyi başarıyor ve kontrolü yeniden yakalıyor.


Et seviyor

Et seviyor

Emily’in perhiz alışkanlıklarıyla ilgili en büyük avantajı ete bayılıyor olması. Tam bir etobur olduğunu itiraf eden güzel model enerjisini etten aldığını belirtiyor.

 Peki ya spor?

Peki ya spor?

Beslenme konusunda dengeye inanan Ratajkowski, yoğun bir egzersiz programı yerine, daha yavaş bir tempo tercih ediyor. Büyük bir sporcu olmadığını dile getiren ünlü model, dışarıda olmaktan ve yoga yapmaktan gerçekten çok hoşlandığını belirtiyor. Bu yüzden yürüyüş yapmayı ve yoga stüdyosunda vakit geçirmeyi tercih ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim demiş düşük kaloriyle doymazsın diye: Düşük kalorili tok tutan 11 besin